Fpt Slovakia
Fpt Slovakia

Kto sme

Fpt Slovakia je spoľahlivým partnerom, ktorý už viac ako 18 rokov svojim zákazníkom umožňuje napĺňať ciele v oblasti informačných technológií. Firma pôsobí na trhu v Košiciach a medzi jej hlavné úlohy patrí návrh, vývoj a správa softvéru, implementácia a údržba SAP riešení a nezávislé testovanie v rámci energetického sektora. Zaoberá sa tiež inovatívnymi riešeniami na poli eMobilít, SmartHome a GreenEnergy.

Koho hľadáme

Práca s modernými technológiami v synergii s našimi zamestnancami tvoria dokonalý výsledok. Fpt Slovakia prijíma na pozície, ktoré si vyžadujú rôznu úroveň seniority kandidátov, ale aj rôzny skillset. Kolegov však spájajú spoločné hodnoty. Oceňujú lojalitu, ale aj odvahu dať záväzok a dodržať ho. Kladú dôraz na inovácie a digitálnu transformáciu vo všetkých oblastiach, ktorým sa venujú. Na prvom mieste sú u nás ľudia a preto sa riadime heslom “respect individuality”. Či už u nás hľadáš rodinne založených developerov, SAP konzultantov, alebo partiu testerov pripravených splniť nielen pracovné úlohy, ale aj stráviť spoločný voľný čas - to všetko v Fpt nájdeš.

Čo ponúkame

V FPT nie si len číslo. Na papieri sme síce korporát, ale v duši startup. Tykáme si a je nás tak akurát, aby si mohol spoznať všetky tváre. Za všetkým vnímame človeka ako osobnosť s unikátnym životným príbehom. Poskytujeme flexibilný pracovný čas, 100% home office, sick day, PN nad rámec zákona, príspevok do DDS. Podporujeme prácu na materskej či rodičovskej dovolenke a umožňujeme znížené pracovné úväzky.

Jazykové znalosti

anglický jazyk: b2, c1, c2

Počítačové znalosti

Java: Pokročilý

DevOps: Základy

Kotlin: Pokročilý

C#: Základy

Linux: Pokročilý

Software Development: Pokročilý

SAP: Pokročilý

Software Testing: Pokročilý

Test Automation: Pokročilý

ServiceNow: Pokročilý

Salesforce: Pokročilý

C++: Pokročilý

Application Administration: Pokročilý

Manual Testing: Pokročilý

ABAP: Pokročilý