Foxconn Slovakia, spol. s r.o.
Foxconn Slovakia, spol. s r.o.

Kto sme

Foxconn Slovakia, ako dcérska spoločnosť taiwanskej spoločnosti Hon Hai Precision Industry Co. Ltd, svojim objemom a kapacitou výroby patrí medzi najväčších výrobcov a dodávateľov LCD televízorov pre celý európsky trh. Aktívne spolupracuje so spoločnosťou Sony, ktorá je strategický partner pre výrobu televizorov značky Sony Bravia.

Koho hľadáme

Uplatnenie v spoločnosti Foxconn Slovakia nájdu predovšetkým inžinieri – špecialisti ale aj absolventi odborov elektrotechnika, strojárstvo, automatizácia, kvalita, procesy a administratívne odbory so znalosťou anglického jazyka. Obsadzujeme pozície ako elektrotechnik, opravár, linkový líder, vývojový inžinier, elektrotechnický inžinier a v neposlednom rade aj operátor alebo skladník s VZV.

Čo ponúkame

Foxconn Slovakia ponúka okrem motivujúceho platového ohodnotenia každoročný trinásty plat, flexibilný pracovný čas alebo príplatky za zmennú prevádzku a preplácanie nadčasov. Každý zamestnanec má potenciál kariérneho a odborného rastu, rozvíjanie individuálnych zručností, vzdelávanie sa podporuje v podobe špecializovaných tréningových programov.

Nájdete nás v tejto zóne: