FORVIA HELLA
FORVIA HELLA

Kto sme

Spoločnosť HELLA Slovakia Lighting s.r.o. so svojimi 3 výrobnými závodmi v Kočovciach, v Trenčíne a v Bánovciach nad Bebravou je lídrom vo výrobe osvetľovacej techniky pre automobilový priemysel na Slovensku a s viac ako 3500 zamestnancami je jedným z popredných zamestnávateľov v slovenskom automobilovom priemysle. Rast konkurencieschopnosti HELLA na Slovensku podporujú aj kontinuálne investície do digitalizácie a automatizácie výrobných procesov vo výške približne 6 miliónov eur ročne. V r. 2021 sme vo výrobnom závode v Bánovciach nad Bebravou vytvorili nové D&D centrum, ktoré zabezpečuje vývoj zadných svetiel koncernu HELLA pre celý európsky trh. Centrum ponúka voľné pracovné miesta pre dizajnérov, optikov, elektronikov, inžinierov simulácií, ale aj projektových manažérov či systémových inžinierov. D&D v Bánovciach navrhuje riešenia zadných kombinovaných svetiel pre väčšinu bežných výrobcov automobilov, ako sú VW Group, Stellantis (PSA a Fiat Chrysler Automobiles) atď. a, samozrejme, pre prémiových výrobcov automobilov vrátane Porsche, BMW, Mercedes-Benz. Činnosti centra pokrývajú celý proces vývoja a konštrukcie od návrhu cez mechanický a optický dizajn, elektroniku, vibračné a tepelné simulácie, kontrolu kvality až po obstaranie nástrojov, foriem a súvisiace administračné činnosti.

Koho hľadáme

Máš plnú hlavu inovatívnych návrhov a riešení? Chceš byť pri zrode nového produktu? V našom HELLA R&D centre sa budeš podieľať na vytváraní konceptu, návrhu, vývoji a riadení projetkov a komunikovať so zákazníkmi, ako je BMW, VW, PSA, Volvo či Tesla. Daj nám o sebe vedieť! Vývojové centrum ponúka voľné pracovné miesta pre dizajnérov, optikov, elektronikov, inžinierov simulácií, ale aj projektových manažérov či systémových inžinierov.

Čo ponúkame

Ponúkame mnohé zaujímavé pracovné príležitosti pre tých uchádzačov, ktorí sú odhodlaní meniť svoje nápady na reálne produkty a stať sa súčasťou tímu rovnako odvážnych a zanietených kolegov, ktorých veľmi radi privítame v našom R&D tíme. Ponúkame moderné pracovné prostredie, prácu s najmodernejšími technológiami, ergonomické miesto pre pohodlnú prácu, zaujímavé finančné ohodnotenie, kombináciu práce v office s prácou z domu, možnosť byť súčasťou medzinárodných tímov. HELLA Slovakia Lighting sa snaží vytvárať vynikajúce pracovné príležitosti vo všetkých troch svojich závodoch. Nenechajte si ujsť svoju príležitosť a začnite budovať svoju úspešnú globálnu kariéru práve teraz.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk: b2

Počítačové znalosti

Microsoft Excel: Pokročilý

Microsoft PowerPoint: Pokročilý

3D CAD systémy: Pokročilý