FORVIA Faurecia
FORVIA Faurecia

Kto sme

Faurecia sa stala spolu so spoločnosťou HELLA členom skupiny FORVIA . Skupina FORVIA je celosvetovo 7.najväčším dodávateľom v automobilovom priemysle.

Našim poslaním svetového lídra v oblasti automobilového a technologického priemyslu je inšpirovať k bezpečnejšej, pohodlnejšej, prispôsobenejšej a udržateľnejšej mobilite.

Výrobky a systémy spoločnosti Faurecia sú vo vozidlách vyrábaných tými najväčšími a najznámejšími automobilovými značkami po celom svete. Naše technológie sú v každom druhom vozidle, ktoré dnes jazdí po cestách.

Naša komplexná ponuka pre UDRŽATEĽNÚ MOBILITU zahŕňa vodíkové riešenia s nulovými emisiami, riešenia s veľmi nízkymi emisiami, systémy pre pokročilú asistenciu vodičovi a výrobky vyrobené z radu optimalizovaných a udržateľných materiálov.

S našim KOKPITOM BUDÚCNOSTI vytvárame hodnotu pre automobilové značky a podnecujeme nové zážitky spotrebiteľov. Spájame naše odborné znalosti o sedadlách, interiéroch, osvetlení, elektronike karosérie, snímačoch, pohonoch a ďalších zobrazovacích technológiách ako aj o elektronike kokpitu.

Pridajte sa k nám. Budujte svoju kariéru. Využite svoju energiu správnym smerom. Staňte sa súčasťou otvorenej a angažovanej komunity, ktorá pracuje na vytváraní udržateľnejšej budúcnosti v transformujúcom sa odvetví.

Vydajte sa na cestu s nami - cestu, na ktorej záleží

Koho hľadáme

Hľadáme rôzné profily študentov, absolventov, špecialistov a manažérov, prevažne v oblasti priemyselnej výroby, kvality, logistiky, IT, HR a finančného kontrolingu. Väčšinu pracovných pozícií však tvoria operátori výroby a logistiky.

Čo ponúkame

Ponuka práce v oblasti:
- Administrativa
- Automobilový priemysel
- Doprava, špedícia, logistika
- Elektrotechnika a energetika
- Informačné technológie
- Ľudské zdroje a personalistika
- Manažment
- Manažment kvality
- Pomocné práce
- Služby
- Strojárstvo
- Technika, rozvoj
- Vrcholový manažment
- Výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk: b2

Počítačové znalosti

MS Office: Pokročilý