Faurecia Automotive Slovakia, člen skupiny FORVIA
Faurecia Automotive Slovakia, člen skupiny FORVIA

Kto sme

Faurecia, spolu so spoločnosťou HELLA, je členom skupiny FORVIA. S viac ako 300 priemyselnými areálmi a 63 výskumnými a vývojovými centrami, 150 000 zamestnancami, vrátane viac ako 35 000 inžinierov vo viac ako 40 krajinách, FORVIA poskytuje jedinečný a komplexný prístup k automobilovým výzvam dneška a zajtrajška. FORVIA, ktorá pozostáva zo 6 obchodných skupín s 24 produktovými radmi, sa zameriava na to, aby sa stala preferovaným inovačným a integračným partnerom pre výrobcov automobilov na celom svete. FORVIA má za cieľ byť tvorcom zmien, ktorý je odhodlaný predvídať a realizovať transformáciu mobility.

Koho hľadáme

Do našich rôznorodých tímov hľadáme šikovných, ambicióznych ľudí, ktorí majú záujem na sebe pracovať a rozvíjať sa. Naši kolegovia pracujú väčšinou na pozíciách spojených s výrobou, logistikou, kvalitou produkcie, inžinieringom či vývojom produktov, v menšej miere na podporných pozíciách v oblasti ľudských zdrojov, bezpečnosti pri práci, IT či na finančných pozíciách. O aktuálne otvorených pracovných pozíciách vás budú radi informovať kolegovia v stánku FORVIA.

Čo ponúkame

V spoločnosti Faurecia ponúkame stabilnú prácu v inšpiratívnom medzinárodnom prostredí automobilového priemyslu, finančné ohodnotenie zodpovedajúce pracovnej pozícii a rôzne finančné aj nefinančné benefity. Spája nás rešpekt, zodpovednosť, podnikavosť a chuť podieľať sa na zmenách vedúcich k udržateľnej mobilite a ochrane životného prostredia. Naši kolegovia sa pravidelne zúčastňujú rôznych dobrovoľníckych aktivít v lokálnych komunitách a podporujeme zmysluplné národné aj medzinárodne charitatívne projekty.