Embraco Slovakia, s.r.o.
Embraco Slovakia, s.r.o.

Kto sme

EMBRACO, SPISSKA NOVA VES:
Embraco je nadnárodná spoločnosť s pôsobnosťou na štyroch kontinentoch. V oblasti chladenia je Embraco na svetovej špičke vo výrobe hermetických kompresorov. Materský závod má v Brazílii, kde bol založený v roku 1971. Výrobné závody sú situované v Brazílii, na Slovensku, v Taliansku, Číne a Mexiku. Obchodné jednotky sa nachádzajú v USA, Taliansku a Rusku. Závody dokážu každý rok vyrobiť 40 miliónov heremetických kompresorov a kondenzačných jednotiek pre domáce a komerčné chladenie a zamestnávajú približne 10 000 zamestnancov na celom svete. Embraco Slovakia sa za viac 20 rokov pôsobenia na Slovensku stalo kľúčovým závodom v Európe a druhým najvýznamnejším v rámci svetovej korporácie Embraco. Embraco Slovakia je najväčším zamestnávateľom v regióne dolného Spiša. V slovenskom závode pracuje vyše 2 200 zamestnancov. V roku 2002 spoločnosť získala certifikát kvality ISO 9001, v roku 2004 certifikát pre životné prostredie ISO 14 001 a v roku 2007, ako prvá spoločnosť na Slovensku, bola certifikovaná na manažment nebezpečných látok QC 080 000. V roku 2008 spoločnosť získala certifikát pre systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci podľa štandardu OHSAS 18 001:2007. V roku 2010 získalo umiestnenie v prvej desiatke slovenských firiem v rámci štúdie Best Employer a zachováva si povesť zamestnávateľa s prepracovaným sociálnym programom. V roku 2013 získalo hlavnú cenu Via Bona Slovakia pre Zodpovednú veľkú firmu roka, v roku 2014 cenu Via Bona Slovakia v kategórii Dobrý partner komunity.

Koho hľadáme

EMBRACO, SPISSKA NOVA VES:
- operátorov výroby, Skladníkov, Obrábačov kovov, Údržbárov, Administratívnych pracovníkov

Čo ponúkame

EMBRACO, SPISSKA NOVA VES:
- príspevok na stravovanie nad rámec zákonnej povinnosti
- štandardné menu za 0,19 € (možnosť výberu z 5 jedál)
- príspevok na cestovné vo výške 50% z miesta trvalého alebo prechodného pobytu
- zľavy na nákup produktov spoločnosti Whirlpool a u ďalších partnerov (napr. CBA karty)
- odmena pri pracovnom a životnom výročí
- bezplatné pracovné odevy a príspevok na pranie
- rekondičné pobyty
- firemné akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov (Letná slávnosť, Rodinný návštevný deň), športové podujatia, príspevky na mimopracovné stretnutia (guláš alebo vianočný večierok)
- ročný príspevok 80 € na regeneráciu, šport, kultúru, vzdelávanie a cestovanie – široký výber prevádzok v online systéme benefitov