Doprastav, a.s
Doprastav, a.s

Kto sme

Už viac ako 65 rokov staviame pre Váš život dôležité stavby, ktoré denne používate - diaľnice, cesty, mosty, tunely, železničné trate, letiská, vodohospodárske a ekologické stavby. Naše organizačné jednotky realizujú stavby v rámci celého Slovenska, kde sú umiestnené aj ďalšie výrobné strediská a sídla projektových tímov. Stavebná činnosť je rozšírená aj za hranice nášho štátu a úspešne sa nám darí podnikať predovšetkým v Českej republike ako aj iných krajinách. Najvyššou hodnotou našej spoločnosti sú ľudia, ktorí u nás pracujú. Spoliehame sa na ich skúsenosti, prednosti a potenciál, ktorý spočíva vo vysokej profesionálnej odbornosti. Spoločný úspech a rast sa opiera o výkonnosť našej techniky a kvalitu našich technológií.

Koho hľadáme

Hľadáme nových kolegov, ktorých baví dynamická práca, chcú neustále napredovať a majú radi dobrý pocit z vykonanej práce a skvelých výsledkov. Máme záujem rozšíriť rady zamestnancov o energické a dravé osobnosti. Ak hľadáte pozíciu plnú výziev, radi Vás spoznáme.

Čo ponúkame

Pracovať pre spoločnosť Doprastav znamená príležitosť premeniť a rozvíjať svoj osobný potenciál na spoločné výsledky, ktorými tvoríme hodnoty - stavebné diela pre našich zákazníkov ako aj celú verejnosť.