Doprastav, a.s
Doprastav, a.s

Kto sme

Sme stavbári telom i dušou, stavebný trh je naším domovom už 70 rokov. Od nášho zrodu po súčasnosť sme postavili stovky kilometrov diaľnic, rýchlostných ciest a mostných objektov najrôznejších konštrukcii, niekoľko tisíc kilometrov hlavných i vedľajších ciest, cestné obchvaty veľkých miest. Zmodernizovali sme niekoľko desiatok kilometrov železničných tratí a rekonštruovali stovky metrov električkových tratí. Realizujeme stavby s komplikovaným a technicky náročným zadaním, sme priekopníkmi pri využívaní moderných stavebných technológii. Spoliehame sa na odbornosť, skúsenosti a potenciál našich zamestnancov, aj vďaka ním sme v ankete Najzamestnávateľ v kategórii stavebníctvo za rok 2020 skončili v prvej trojke Najzamestnávateľov. Spoločne tvoríme hodnoty – stavebné diela nielen pre našich zákazníkov, ale aj pre celú verejnosť.

Koho hľadáme

Hľadáme nových kolegov, ktorí budú spolu s nami srdcom Doprastavu. Dávame priestor všetkým, ktorých napĺňa dynamická práca a ženie snaha posúvať sa vpred. Rozširujeme náš tím Doprastav o absolventov stredných a vysokých škôl, záujemcov so skúsenosťami, ale aj bez nich, o skúsených stavbárov, ktorí hľadajú nové výzvy. Ak chcete spolu s nami vidieť ako Vám práca rastie pod rukami, radi Vás spoznáme.

Čo ponúkame

Pracovať pre spoločnosť Doprastav je príležitosť premeniť svoj osobný potenciál na spoločné výsledky a rozvíjať sa. Základom nášho úspechu sú naši zamestnanci a ich zanietenosť a profesionalita, podporujeme ich rozvoj a vzdelanie pravidelnými bezplatnými školeniami s možnosťou rozširovania si kvalifikácie. Záleží nám na pohode na pracovisku, a preto si naši kolegovia vedia prispôsobiť svoj pracovný deň v rámci flexibilnej časti pracovnej doby. Zapájame sa do rôznych firemných aktivít „Športový deň“, podpora dobrovoľníctva, podpora ecoaktivít „Do práce na bicykli“ a iné. Poskytneme Vám 4 dni Sick day, dovolenku naviac pre matky a osamelých rodičov. Finančne podporujeme kolegov v náročných životných situáciách a pri dlhodobej PN. Ceníme si vernosť a lojalitu, odmeníme Vás pri životných a pracovných jubileách. Prispejeme Vám na doplnkové starobné sporenie. Odmeníme Vás za odporučenie nového kolegu / kolegyne. Vďaka Multisport karte sme stále fit. Staňte sa jedným z nás Doprastavákov, sme spoločnosť kde sa z kolegov stávajú priatelia.