DIEBOLD NIXDORF s.r.o.
DIEBOLD NIXDORF s.r.o.

Kto sme

Sme dynamická, inovatívna a rýchlo sa rozvíjajúca medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá nielen predajom, výrobou, inštaláciou a servisom samoobslužných zariadení, ale aj softvérom pre globálne, maloobchodné a komerčné trhy. Strategické delivery centrum v Košiciach poskytuje našim zákazníkom kvalitnú softvérovú a aplikačnú podporu zabezpečovanú odborníkmi z rôznych oblastí informačných technológií. Harmónia obchodných a spotrebiteľských skúseností nás posunula na pozíciu svetového lídra vo finančnom sektore. Transformujeme digitálny svet, aby sme našim zákazníkom priniesli služby najvyššej kvality a pomohli im identifikovať dnešnú efektivitu ... a príležitosti na zajtra :-)

Koho hľadáme

Si nadšenec najnovších technológií a sleduješ trendy z oblasti IT? Do nášho delivery centra v Košiciach hľadáme nových kolegov, pre ktorých práca v našej spoločnosti nebude len zamestnaním, ale aj nadšením a budúcnosťou.

Čo ponúkame

U nás máš možnosť pracovať v tíme špecialistov, ktorí každý deň zdolávajú tie najväčšie technologické výzvy. Diebold Nixdorf v Košiciach ponúka nielen možnosti profesionálneho rastu, ale aj príjemné pracovné prostredie, stabilné zázemie, európsky pracovný čas, možnosť práce z domu, zaujímavé projekty, individuálny prístup k zamestnancom a atraktívny systém benefitov. Nájdi si prácu tam, kde môžeš rozvíjať svoju vášeň pre technológie!

Jazykové znalosti

Anglický jazyk -: b1, b2, c1, c2

Nemecká jazyk - u niektorých pozícií: b1, b2

Počítačové znalosti

Prehľad v informačných technológiach: Pokročilý

Technické a analytické myslenie: Pokročilý