DEUTSCHE TELEKOM SERVICES EUROPE SLOVAKIA, S.R.O.
DEUTSCHE TELEKOM SERVICES EUROPE SLOVAKIA, S.R.O.
  • Legionárska 10
    811 07 Bratislava
    Moldavská cesta 8A
    040 11 Košice
  • https://dtse.sk

Kto sme

Sme súčasťou najsilnejšej telekomunikačnej skupiny v Európe Deutsche Telekom Services Europe Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Deutsche Telekom (DT), ktorá je poprednou svetovou spoločnosťou v oblasti telekomunikácií. DT zamestnáva takmer 228 000 zamestnancov vo viac ako 50 krajinách sveta a so svojimi značkami T-Home, T-Mobile a T-Systems ponúka zákazníkom pevné linky, širokopásmové pripojenie, mobilné siete aj komplexné ICT riešenia pre firmy. My, Deutsche Telekom, sme viac ako len ďalšia spoločnosť, ktorá zabezpečuje vytváranie infraštruktúry. Za akýchkoľvek okolností sme dôveryhodným spoločníkom ako v súkromnom, tak aj v pracovnom živote ľudí. Našou víziou je stať sa vedúcim európskym poskytovateľom telekomunikačných služieb vo svete. Deutsche Telekom Services Europe Slovakia s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2009 s cieľom poskytovať služby v oblasti účtovníctva a nákupu pre koncernové spoločnosti skupiny Deutsche Telekom v rámci celého sveta. Od roku 2013 sa aktívne podieľame na medzinárodnom projekte, ktorý sa zaoberá implementáciou jednotnej SAP platformy v rámci skupiny.

Koho hľadáme

V každom z nás drieme T-spirit, stačí ho objaviť T-spirit znamená chuť budovať svoju kariéru, pracovať tímovo a s nasadením, ale aj robiť veci inak a mať odvahu chopiť sa nových výziev. Buďte jedným z nás a objavte v sebe T-spirit.

Čo ponúkame

Zaži svoju kariéru Či máš skúsenosti juniora, experta, seniora alebo manažéra, u nás nájdeš uplatnenie. Nauč sa u nás všetko potrebné v roli juniora, alebo rozšír svoje vedomosti v inom tíme ako expert. Uplatni nadobudnuté skúsenosti na pozícii seniora a veď svoj tím k úspechom ako manažér. Zaži prácu v tíme V Telekome nepoznáme obmedzenia. My riadime naše kroky. My sme receptom na úspech. Pretože v Telekome sa najväčšie talenty prejavujú v tíme, vždy sme lepší spolu. Zaži prácu aj život, Prines radosť zo života aj za svoj pracovný stôl. Práca a život pre nás idú ruka v ruke. Práca a život spolu sú väčšou zábavou. Telekom ponúka voľnosť získať čo najviac z oboch vďaka dôrazu na work-life balance. Zaži budúcnosť Byť kreatívny znamená robiť veci inak. Znamená to mať odvahu. A chopiť sa nových vecí. Tí, ktorí sa menia, vytvárajú príležitosti. Zamestnanci Telekomu myslia a konajú inovatívne a ďaleko za hranicami prítomnosti. Zaži vodcovstvo Buď jedným z našich lídrov ako odhodlaný jednotlivec so schopnosťami počúvať, komunikovať a presviedčať. Hľadaj so svojim tímom riešenia a predovšetkým vzbudzuj nadšenie pre to, čo robíme. Benefity, ktoré ťa rozmaznajú: Výkonnostný bonus Voliteľné benefity (Cafeteria) Príspevok na jazykové vzdelávanie Plne hradené stravné lístky Flexibilný pracovný čas Zľava na vybrané produkty Telekomu a u vybraných partnerov Športový klub & dni zdravia Letná a zimná zamestnanecká party Doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom spoločnosti Sick days Vzdelávanie a profesijný rozvoj Program odporučenia nových zamestnancov za odmenu Práca v tíme so sympatickými kolegami Možnosť kariérneho rastu Príjemné medzinárodné pracovné prostredie v bezprostrednej blízkosti centra

Jazykové znalosti

English: b2

German: b1, b2

Polish: b2

Hungarian: b2

Počítačové znalosti

SAP: Pokročilý

Excel: Pokročilý

Oracle: Pokročilý

Hyperion: Pokročilý

SQL: Pokročilý