Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia
Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia

Kto sme

Deutsche Telekom je jedným zo svetových lídrov v oblasti informačno-komunikačných služieb s pôsobením vo viac ako 50 krajinách. Deutsche Telekom IT Solutions je jedna z jej dcérskych spoločností, ktorá vstúpila do života v januári 2006. Od svojho začiatku je nerozlučne spätá s regiónom východného Slovenska. To dokázala hneď v roku 2007, kedy sa stala jedným zo zakladajúcich a aktívnych členov združenia Košice IT Valley. Za posledné desaťročie sa spoločnosti podarilo vyrásť z nuly na druhého najväčšieho zamestnávateľa na východe krajiny s viac ako 4000 zamestnancami. Vďaka svojej veľkosti, rozsahu pôsobenia a kvalite služieb Deutsche Telekom IT Solutions významne prispieva k tomu, že materská spoločnosť je jednotkou na nemeckom trhu a patrí medzi štyroch najväčších poskytovateľov IKT služieb v Európe. V rámci skupiny ponúka spoločnosť Deutsche Telekom IT Solutions služby informačných technológií špecializujúc sa na firemnú klientelu v Nemecku, v Európskej únii a ďalej po celom svete. Zamestnanci v spoločnosti sú vysoko vzdelaní, spoľahliví, ambiciózni a flexibilní. Firma sa ich snaží neustále zlepšovať a zvyšovať ich kvalifikáciu, ponúka im moderné pracovné prostredie, či už vo forme hybridnej práce alebo práce z domu, mnoho vnútrofiremných aktivít a benefitov.

Koho hľadáme

Neustále hľadáme nové talenty ale aj skúsených ľudí do sveta IT. Okrem množstva ponúk pre IT expertov máme skvelé pozície aj pre teamleadrov, projektových manažérov, finančných špecialistov a marketérov. V našej spoločnosti je prirodzený kariérny postup. K úspechu stačí len vaša šikovnosť a pracovitosť. Momentálne obsadzujeme pozície Service Delivery manažéra, IT expertov so znalosťami AZURE, VMware, migráciami, ICT či DEVops engineerov. Okrem toho hľadíme kolegov so znalosťou nemeckého jazyka, či kolegov na finančné oddelenie.

Čo ponúkame

Ponúkame inovatívne pracovné prostredie s agilným a flexibilným pracovným modelom, v ktorom vyvíjame riešenia poháňajúce IT revolúciu. Okrem základných princípov odmeňovania zamestnancov motivujeme zamestnancov aj pomocou benefitov, akým je Cafeteria bonus. Tento finančný bonus poskytujeme na podporu aktivít zamestnancov v štyroch hlavných kategóriách: zdravie, voľný čas, doprava a vzdelávanie. Okrem toho ponúkame aj variabilnú zložku mzdy, možnosti rozvoja cez interné aj externé vzdelávacie programy, flexibilný prácovný čas a prácu z domu, široké spektrum zliav, príspevok na dôchodkové sporenie, dni voľna navyše a mnohé ďalšie, ako napríklad: Work-Life Coaching, týždne zdravia, športové kultúrne a spoločenské podujatia, možnosť zapožičať si bicykle, atď.

Jazykové znalosti

Anglický: b1, b2, c1, c2

Nemecký jazyk: b1, b2, c1, c2