Deloitte
Deloitte

Kto sme

Deloitte poskytuje prvotriedne služby v oblasti auditu, daňového, právneho a transakčného poradenstva, riadenia rizík a strategického podnikového manažmentu mnohým veľkým aj menším spoločnostiam a verejným inštitúciám. Na slovenskom trhu patrí Deloitte s viac ako 300 odborníkmi v kanceláriách v Bratislave, Košiciach a Žiline k najvýznamnejším firmám v odbore.

Koho hľadáme

Hľadáme uchádzačov, ktorí majú vysokoškolské vzdelanie alebo študujú na vysokej škole (ekonómia, IT, právo), majú veľmi dobrú znalosť anglického jazyka a plynulú slovenčinu, dobré komunikačné a analytické schopnosti. Zaujímajú sa o vlastný osobný rozvoj a majú pozitívny prístup k práci. Pre absolventov máme v súčasnosti otvorené pozície na oddelení Auditu a Daní.

Čo ponúkame

Ponúkame vynikajúcu príležitosť pre profesijný a osobný rozvoj, komplexné odborné vzdelávanie vo forme intenzívnych školení, rôznych domácich a zahraničných kurzov a medzinárodne uznávaných odborných certifikátov (ACCA, skúšky daňového poradcu, PRINCE 2, ITIL, CIA, CFA a ASA). Zároveň ponúkame kariérny rast, motivačné ohodnotenie a najmä prácu v priateľskom prostredí medzinárodného tímu.

Požiadavky na kandidáta

Jazykové znalosti: Anglický jazyk – B2 (Stredne pokročilý)
Počítačové znalosti: MS Office – Pokročilý

Kde nás nájdete?