Dell Technologies
Dell Technologies

Kto sme

Náš príbeh začal s vierou a vášňou: že každý by mal mať jednoduchý prístup k najlepším technológiám kdekoľvek na svete. Udialo sa to v roku 1984 v texaskej internátnej miestnosti Michaela Della. Dell Technologies dnes pomáha meniť digitálny priestor na celom svete. Dell Technologies na Slovenku pôsobí od roku 2003. Začali sme ako centrum pre predaj a služby zákazníkom a počas 18 rokov sme sa transformovali do globálneho business centra, ktoré je finančným hubom celého Dell Technogies. Poskytujeme širokú paletu služieb v oblasti IT, financií, marketingu, predaja, technickej podpory a podpory podnikových operácií - v celosvetovom meradle. Náš tím už tvorí viac ako 2900 zamestnancov, 57 rôznych národností, a stále rastieme! Príďte sa pozrieť, prečo sa talentovaní a pokrokoví ľudia u nás rozhodnú pracovať.

Koho hľadáme

Neustále hľadáme nové talenty a ponúkame množstvo príležitostí pre študentov, absolventov aj skúsených profesionálov. Skúsenosti môžete získavať na oddeleniach ako IT, Financie, Marketing, HR, Sales, Zákaznícka podpora, Data Science atď. Miesto u nás si nájde každý, kto obľubuje dynamické prostredie, rozvoj a zároveň mu nechýba znalosť anglického jazyka. Príďte nás pozrieť na Profesia Days a radi Vám predstavíme naše pracovné pozície bližšie.

Čo ponúkame

Príďte sa presvedčiť, že v Dell Technologies môže byť každý sám sebou a „work-life balance“ pre nás nie je len fráza. Okrem toho sa môžete tešiť na množstvo benefitov, ako: • Flexibilná pracovná kultúra (flexibilný pracovný čas & home office) • Podpora vzdelávania (vlastné „learning studio“ s viac ako 1 000 online školeniami, preplácanie jazykových kurzov, development programy..) • Kariérny rast a množstvo príležitostí – aj na globálnej úrovni. • Well at Dell – súkromná zdravotná starostlivosť, sick days, podpora pri dlhodobej aj krátkodobej PN, príspevok do 3. piliera DDS, wellbeing programy, Multisport karta, platené dni voľna navyše, strava nad rámec zákona... • Fitko, Gaming room, kaviarne v budove...a mnohé ďalšie.