CYIENT
CYIENT

Kto sme

Cyient Praha je dcérska firma Cyient corporation a zaoberáme sa vývojom koľajovej techniky a ďalej zabezpečujeme outsorcing inžinierskych prác pre jadrovú energetiku, medicínsku techniku a novo aj IT vývoj. Od nášho založenia v roku 2015 se Pražský Cyient rozrástol na 145 zamestnancov, ktorí denne riešia technické otázky, vyvíjajú najmodernejšie zariadenia pre dopravu, IT a energetiku.

Koho hľadáme

Hľadáme skúsených inžinierov, technických nadšencov a flexibilných ľudí, ktorí majú radi svoju povolanie a túžia po práci v dynamickom prostredí plnom zmien. Naši inžinieri patria medzi špičku v obore, a preto by sme im do tímu radi dodávali čo najviac takto orientovaných kolegov. Šancu na uplatnenie má u nás skúsený konštruktér, systémový inžinier, HW designer, energetik alebo IT inžinier.

Čo ponúkame

Firemnú kultúru, ktorá má korporátne zastrešenie, ale vo vnútri je rodinná a veľmi priateľská. Všetci si u nás tykáme, trávime spolu voľný čas. Máme stolný futbal, obrovskú terasu, kde máme gril a robíme párty. Dovolenka naviac je u nás samozrejmosť, pridávame aj na penzijné pripoistenie, máme flexibilnú pracovnú dobu a nemáme žiadny monitorovací systém na dochádzku. Všetko je to o vzájomnej dôvere a profesionalite. Manažéri oddelení sa starajú o svojich zamestnancov vzorovo, rozvíjajú ich a snažia sa ich posúvať vo svojej kariére ďalej.

Jazykové znalosti

Angličtina: b2