Continental Slovensko
Continental Slovensko

Kto sme

Spoločnosti Continental Matador Rubber, s.r.o. a Continental Matador Truck Tires s.r.o. sú spoločnosti s dlhoročnou tradíciou v oblasti gumárenského priemyslu, pričom dôležitým míľnikom je práve rok 1950, kedy bola v Púchove oficiálne spustená výroba pneumatík. Spoločnosť Continental Matador Rubber, s.r.o. Púchov patrí medzi top 5 najväčších európskych výrobcov pneumatík pre osobné, ľahké nákladné a SUV vozidlá v rozmedzí od 13 do 20 palcov. Predajná činnosť sa delí na trhy náhradnej spotreby a trhy prvej výbavy. V roku 2020 spoločnosť vyrobila 14,8 miliónov pneumatík z kategórie osobných, ľahkých nákladných a SUV pneumatík a zamestnáva viac ako 3 150 zamestnancov.

Koho hľadáme

špecialistov pre výskum a vývoj, IT, výrobu, ale aj operátorov výrobných liniek. Motivovaných ľudí s anglickým jazykom, znalosťami z oblasti strojárstva, IT, chémie, procesov a projektového vedia.

Čo ponúkame

> Moderné pracovné prostredie, ergonomické vybavenie (napr. osobný laptop notebook, nastaviteľný pracovný stôl) > Inovatívna atmosféra s kultúrou otvorených dverí > Flexibilný pracovný čas a politika domácej kancelárie > Dynamické úlohy s medzinárodnými rozhraniami > Sloboda konať v rámci pracovných povinností – Nechajte svoje nápady formovať budúcnosť > Personalizovaný kariérny rast – Pravidelné a nepretržité vzdelávanie > Odmeňovanie na základe výkonu, skúseností, dosiahnutých výsledkov a inovácií > Mzdový bonusový systém (výkonnostné a podielové bonusy) > Dodatočné platy (sviatočné a vianočné bonusy) > Pracovné cesty vrátane výrazného cestovného > Jedáleň priamo v podniku (len 1 euro za menu) > Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, jubileu a pod. > Bohatý spoločenský program: relax & wellness aktivity, detská rekreácia, športové aktivity pre rodinných príslušníkov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk: b2

Počítačové znalosti

CAD: Pokročilý

FEM simulations: Pokročilý

Matlab: Pokročilý

Python; Java; C++; or any other programming languages: Pokročilý