Coca-Cola HBC Česko a Slovensko
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko

Kto sme

Coca‑Cola HBC Česko a Slovensko ponúka svoje výrobky viac ako 15 miliónom spotrebiteľov a súčasne vyváža svoje výrobky do mnohých ďalších krajín. Naším cieľom je poskytnúť našim zákazníkom občerstvenie, byť partnerom našim zákazníkom, prinášať zisk našim akcionárom a obohatiť životy miestnych spoločenstiev. Prevádzkujeme výrobný závod v Prahe-Kyje a množstvo obchodných a distribučných centier. Plníme fľaše a predávame nápoje The Coca-Cola Company exkluzívne na našich 29 trhoch. Sme tiež partnerom iných nápojových spoločností ako Monster, Brown Forman a predávame ich produkty. Vytvárame hodnotu pre všetky zúčastnené strany podporou socioekonomického rozvoja spoločností, v ktorých operujeme a veríme, že vytváranie priaznivejšieho environmentálneho dopadu je neoddeliteľnou súčasťou nášho budúceho rastu.

Koho hľadáme

Pôsobíme v 28 krajinách, vždy ťaháme za jeden povraz, aby sme dokázali rýchlo reagovať na potreby zákazníkov. Bez ohľadu na to, akú prácu robíme, sme zodpovední za výrobu, distribúciu a predaj vysoko kvalitných produktov pre našich zákazníkov aj milióny spotrebiteľov. Je na nás, aby sme splnili naše poslanie a potešili našich zákazníkov výberom z viac ako 200 produktov ikonických globálnych a obľúbených miestnych značiek. Vo chvíľach, kedy na tom záleží, 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Vedeli ste, že okrem sýtených nápojov, ktoré vyrábame, predávame tiež vodu, rastlinné nápoje, energetické nápoje, džúsy a dokonca aj alkoholické nápoje? Kúpili sme tiež vodný zdroj Natura v Tepliciach nad Metují a sme hrdí na to, že sme v roku 2020 rozšírili portfólio o Costa Coffee. Či už ste úžasní s číslami, skvelí pri budovaní vzťahov so zákazníkmi, alebo viete inšpirovať tím, máme veľa príležitostí uplatnenia a role, v ktorých rozviniete svoje zručnosti.

Čo ponúkame

VYHRÁVAME A UČÍME SA AKO JEDEN TÍM Túto súdržnosť pocíti každý náš zamestnanec. Ľudia, s ktorými pracujeme, sú pre nás veľmi dôležití. Sme rôznorodý, inkluzívny, tvrdo pracujúci a vzájomne sa podporujúci tím. Cieľ a zmysel nášho podnikania sa premieta na našom tímovom duchu a odhodlaní. Každé víťazstvo je naše, nepatrí jednotlivcom. Talentovaní ľudia okolo nás sú našou inšpiráciou na rast.