CHRISTAL s.r.o.

Kto sme

Spoločnosť CHRISTAL je agentúra dočasného zamestnania a náborová spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu a v zahraničí. Vyhľadávame kandidátov na dočasný pracovný pomer ( agentúrne zamestnanie ), alebo trvalý pracovný pomer u našich klientov na Slovensku, v Nemecku, vo Francúzsku atď., v rôznych oblastiach. Sústreďujeme sa na technické zameranie: kovovýroba a stavebný priemysel. Zabezpečujeme kompletné poradenstvo, administratívnu činnosť pri Vašom nástupe do zamestnania. Základné hodnoty v našej spoločnosti sú: VZÁJOMNÝ REŠPEKT A DÔVERA, jediné hodnoty, ktoré nám umožňujú nadviazať dlhodobý vzťah, s ktorým budú spokojné obe strany. V súvislosti s týmito hodnotami sme sa rozhodli pre pracovné zmluvy o dočasnom a trvalom zamestnaní. Táto legislatívna voľba nie je najlacnejšia, no z etického hľadiska je najlepšia a v súčasnej dobe je jediná, ktorá je schopná chrániť Vaše záujmy, ako aj záujmy našich klientov.

Koho hľadáme

Vysokokvalifikovaný, stredne kvalifikovaný a nekvalifikovaný personál: projektový vedúci, , projektanti, strojní inžinieri, technici, mechanici, montéri zvárači, údržbári, zámočníci, elektrikári, operátori strojov a zariadení, vodári a sanitári, potrubári, leštiči a brusiči, betonári, železiari, murári, omietkári, paliči, sezónne práce pri zbere, atď. Neustále hľadáme nových kandidátov, ktorí sa stanú súčasťou nášho pevného jadra!

Čo ponúkame

Prácu na trvalý a dočasný pracovný pomer na Slovensku a v zahraničí. Pracovná zmluva je vyhotovená v súlade so slovenskou a európskou legislatívou. Poskytujeme a zabezpečujeme ubytovanie ( v plne vybavených domoch a bytoch), pomoc pri vybavovaní dokladov v zahraničí( karty poistenca, doklady súvisiace s poisťovňami a daňovými úradmi ). Spontánne vyhľadávame klientov na základe Vašich kandidatúr. Ak si hľadáte pracovné príležitosti na Slovensku a v zahraničí, poradíme Vám, aké sú Vaše možnosti na trhu práce, v akej oblasti by ste sa mohli najlepšie uplatniť a ako zvýšiť šancu nájsť si prácu

Jazykové znalosti

nemecký jazyk: a2

francúzsky jazyk: a2

anglický jazyk: a2