CEVA Logistics Slovakia
CEVA Logistics Slovakia

Kto sme

CEVA Logistics ponúka vďaka našim približne 98 000 zamestnancom vo viac ako 1 000 prevádzkach v 160 zemiach po celom svete širokú škálu komplexných riešení v oblasti zmluvnej logistiky a riadenia nákladnej dopravy. Nedávnou akvizíciou bývalej spoločnosti Ingram Micro Commerce & Lifecycle Services budujeme jednu z popredných svetových komplexných služieb eCommerce. Ako globálna organizácia a ako súčasť, CMA CGM Group je rozmanitosť zásadná pre náš obchodný úspech. Uspieť môžeme len tak, keď dokážeme odrážať kultúru, jazyk, správanie a miestne znalosti našich zákazníkov. Zamestnávaním ľudí s rôznymi skúsenosťami a schopnosťami rozširujeme naše znalosti a zvyšujeme našu kreativitu a inovácie. Neváhajte a pripojte sa k nám!

Koho hľadáme

Hľadáme talenty, ktoré sa nezľaknú žiadnej pracovnej výzvy a chcú rásť spolu s nami v priateľskom miestnom a medzinárodnom prostredí. Talenty, ktoré dokážu pracovať individuálne a zodpovedne na zverených úlohách ale zároveň sú radi súčasťou tímu. Rastieme a rozširujeme naše oddelenia naprieč celou spoločnosťou na pobočkách v Bratislave, Lozorne a Kostolných Kračanoch (okres DS). Obsadzujeme pozície v kancelárii aj pozície v operatíve a v logistických skladoch. Aktuálne hľadáme kolegov / kolegyne na pozíciu Telesales a teda predaj cez telefón ako aj Analytika na spracovanie medzinárodných tendrov s denným využitím anglického jazyka. Pre našu úplne novú prevádzku v Kostolných Kračanoch (okres DS) a zákazníka About you obsadzujeme rôzne administratívne pozície (financie, IT, controlling, HR a i.) ako aj pozície v operatíve (operátor, team líder, supervízor a pod.). Pokiaľ ešte študujete neváhajte sa nám ozvať, dohodneme sa na možnostiach brigády.

Čo ponúkame

Priateľské pracovné prostredie v odvetví logistiky, ktorá neustále rastie a napreduje. Ponúkame prácu v medzinárodnom prostredí i s dennou komunikáciou v anglickom jazyku. Zamestnancom ponúkame množstvo finančných aj nefinančných benefitov ako napr. príspevok na III. pilier DDS, program životného poistenia, Cafetériu ale aj MultiSport kartu či možnosť jazykového vzdelávania. Súčasťou života u nás v CEVA Logistics je neustále vzdelávanie ako osobné, tak aj profesijné, súvisiace s kariérnym rastom.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk: b2

Počítačové znalosti

Microsoft Office: Pokročilý