CEVA Logistics Slovakia
CEVA Logistics Slovakia

Kto sme

História spoločnosti CEVA siaha až do roku 1946 kedy Ken Thomas založil v Austrálii spoločnosť s názvom Nationwide Transport (TNT) len s jedným kamiónom. Za obdobie 50 rokov si TNT získala celosvetové renomé najmä v oblasti kontraktnej logistiky. TNT v roku 1996 získala holandská spoločnosť KPN a rozdelila sa do troch divízií: Logistika, Express a Post. V roku 2006 bola spoločnosť TNT Logistics predaná spoločnosti Apollo Management LP v New Yorku, ktorá sa premenovala na CEVA Logistics. O šesť mesiacov neskôr sa CEVA Logistics zlúčila so spoločnosťou EGL, ktorá bola založená v roku 1984 v Houstone (Texas, USA) a za 15 rokov sa stala globálnou silou v oblasti riadenia nákladnej dopravy. Od mája 2018 je CEVA kótovaná na SIX Swiss Exchange pod symbolom CEVA.

V roku 2019 CGA CGM, globálna skupina pre riadenie námornej nákladnej dopravy a servisná skupina, získala spoločnosť CEVA, čím vytvorila strategické partnerstvo ponúkajúce komplexné riešenia. V tom istom čase CEVA Logistics odhalila novú značku a slávnostne otvorila svoje sídlo v Marseille.

Akvizíciou bývalej spoločnosti Ingram Micro Commerce & Lifecycle Services budujeme od roku 2022 jednu z popredných svetových komplexných služieb aj v oblasti eCommerce. Vďaka bohatým skúsenostiam ako aj nedávnou akvizíciou spoločnosti GEFCO sme získali silnú pozíciu v ďalších strategických oblastiach. CEVA Logistics poskytuje komplexné riešenia, implementačné a operačné možnosti v oblasti zasielateľstva, kontraktnej logistiky, správy dopravy a riadenia distribúcie.

Dnes je CEVA Logistics, dcérska spoločnosť CMA CGM, jednou z popredných globálnych logistických spoločností . Úspešne smerujeme k tomu, aby sme patrili medzi Top 5 logistických spoločností na svete. Spolu so 110 000 zamestnancami, v 1 300 prevádzkach a to vo viac ako 160 krajinách, posúvame hranice logistických riešení a pružne reagujeme na najnáročnejšie výzvy dodávateľského reťazca.

Ako globálna organizácia a ako súčasť, CMA CGM Group je rozmanitosť zásadná pre náš obchodný úspech. Uspieť môžeme len tak, keď dokážeme odrážať kultúru, jazyk, správanie a miestne znalosti našich zákazníkov. Zamestnávaním ľudí s rôznymi skúsenosťami a schopnosťami rozširujeme naše znalosti a zvyšujeme našu kreativitu a inovácie. Našim poslaním je spájať ľudí, produkty a poskytovateľov z celého sveta.

Neváhajte a pripojte sa k nám!

Koho hľadáme

Hľadáme talenty, ktoré sa nezľaknú žiadnej pracovnej výzvy a chcú rásť spolu s nami v priateľskom miestnom a medzinárodnom prostredí. Talenty, ktoré dokážu pracovať individuálne a zodpovedne na zverených úlohách ale zároveň sú radi súčasťou tímu. Rastieme a rozširujeme naše oddelenia naprieč celou spoločnosťou na pobočkách v Bratislave, Lozorne a Kostolných Kračanoch (okres DS), Trnave, Nitre, Senci a ďalších logistických lokalitách.. Obsadzujeme pozície v kancelárii aj pozície v operatíve a v logistických skladoch. Sledujte naše kariérne stránku a inzerciu na portáli profesia.sk

Čo ponúkame

Priateľské pracovné prostredie v odvetví logistiky, ktorá neustále rastie a napreduje. Ponúkame prácu v medzinárodnom prostredí i s dennou komunikáciou v anglickom jazyku.

Zamestnancom ponúkame množstvo finančných aj nefinančných benefitov ako napr. príspevok na III. pilier DDS, program životného poistenia, Cafetériu ale aj MultiSport kartu či možnosť jazykového vzdelávania. Súčasťou života u nás v CEVA Logistics je neustále vzdelávanie ako osobné, tak aj profesijné, súvisiace s kariérnym rastom.