cargo-partner SR, s.r.o.
cargo-partner SR, s.r.o.

 

 

Kto sme

cargo-partner je popredná medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti prepravy a integrovanej logistiky. Svojim zákazníkom zabezpečuje komplexné portfólio riešení pre leteckú, námornú, cestnú prepravu a skladovanie. S centrálou v Rakúsku a viac ako 3.100 zamestnancami vo viac ako 30 krajinách sveta ponúka pútavý kariérny štart pre talentovaných ľudí bez skúseností, ako aj hodnotnú príležitosť pre odborníkov z oblasti logistiky a obchodu. Na Slovensku pôsobí od roku 1993 a jej pobočky nájdete v Bratislave, Dunajskej Strede, Žiline a v Košiciach. Veríme v nadväzovanie dlhodobých vzťahov a investovanie do neustáleho rozvoja našich zamestnancov. Či už sa chcete ponoriť priamo do vôd oddelenia prepravy a predaja, zapojiť sa do našich tímov v oblasti práva, financií alebo účtovníctva alebo ukázať svoj talent v oblasti ľudských zdrojov či špičkových IT riešení - radi by sme vás spoznali.

Koho hľadáme

Máme záujem o energické, iniciatívne a angažované osobnosti, ktoré majú potrebnú dravosť a majú záujem na sebe pracovať! Hľadáme disponentov na oddelenia námornej / leteckej / cestnej prepravy. Ak hľadáte vitálnu pozíciu plnú výziev v inovatívnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti, chceme Vás spoznať!

Čo ponúkame

Ponúkame dynamickú prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu leteckej a námornej prepravy tovaru, široké možnosti osobného rozvoja a profesného rastu cez firemné vzdelávacie programy, know-how úspešnej medzinárodnej spoločnosti, výkonovo zameranú výšku mzdy, mladý kolektív a príjemné pracovné prostredie.