cargo-partner SR, s.r.o.
cargo-partner SR, s.r.o.

 

 

Kto sme

cargo-partner je popredný medzinárodný poskytovateľ komplexných info-logistických služieb ponúkajúci kompletné portfólio služieb leteckej, námornej, cestnej dopravy a skladovania s osobitnými znalosťami v oblasti informačných technológií a optimalizácie dodávateľského reťazca. S centrálou v Rakúsku a zastúpením v 40 krajinách s viac ako 3100 zamestnancami neustále rastieme a expandujeme po celom svete. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993 a naše pobočky nájdete v Bratislave, Košiciach, Žiline a Dunajskej Strede. Naši zamestnanci sú vysoko motivovaní profesionáli s rozdielnym kultúrnym zázemím, ktorí zdieľajú spoločnú vášeň pre svoju prácu, vynikajúce komunikačné zručnosti a silný podnikateľský prístup. Ponúkame pútavý kariérny štart pre talentovaných ľudí bez skúseností, ako aj hodnotnú príležitosť pre odborníkov z oblasti logistiky a obchodu. Veríme v nadväzovanie dlhodobých vzťahov a investovanie do neustáleho rozvoja našich zamestnancov.

Koho hľadáme

Svet sa naďalej rýchlo mení a neustále si vyžaduje nové logistické riešenia. Na splnenie týchto výziev poskytujeme rôzne inovatívne služby v oblasti IT, riadenia projektov a softvérových produktov, aby sme zaručili konkurenčnú výhodu pre nás a našich zákazníkov. Kľúčovými faktormi pri zvládaní týchto úloh sú kvalifikovaní, dobre vyškolení a spokojní zamestnanci. Neustále ponúkame kariérne príležitosti na nasledujúcich pozíciách: Software Development Business Intelligence Competence Center Application Management Business Analysis & Project Management Service Desk Integration Competence Center Technical management

Čo ponúkame

Plán kariéry a možnosti profesionálneho rastu? Zaručujeme individuálnu cestu profesionálneho rozvoja. Poskytujeme príležitosti pre rozvoj v rôznych IT projektoch. Implementácia vlastných iniciatív? Sme spoločnosť, v ktorej je hlavný fokus kladený na ľudí - vytvárajú našu silu. Stabilita zamestnania? Dynamická práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu leteckej a námornej nákladnej dopravy. Zameriavame sa na dlhodobú spoluprácu. Po skončení projektu hovoríme, počúvame a poskytujeme ďalšie výzvy. Výhody? Poskytujeme technické a osobnostné školenia, eLearning, spolufinancovanie jazykových kurzov a ďalšie. MultiSport karta, obedové poukážky plne kryté zamestnávateľom aj pri akejkoľvek oprávnenej neprítomnosti na pracovisku (dovolenka, PN atď.), finančné príspevky na osobné a obchodné výročia, 13. plat, vianočný bonus.