Bosch Electrical Drives SK s.r.o.
Bosch Electrical Drives SK s.r.o.

Kto sme

Skupina Bosch je vedúcim medzinárodným technologickým koncernom. Spoločnosť celosvetovo zamestnáva približne 402 000 zamestnancov. Činnosť Bosch Group sa člení do štyroch obchodných oblastí: Mobility Solutions, Priemyselná technika, Spotrebný tovar a Energetika a technika budov. Každoročne investujeme viac ako 6 miliárd EUR na výskum a vývoj a ročne prihlásime viac ako 3800 patentov. V roku 2023 spoločnosť Bosch zahájila na Slovensku výrobu pohonných jednotiek pre divíziu Bosch eBike Systems. V závode Bosch v Záborskom pri Prešove sme oficiálne privítali svojich prvých 200 zamestnancov v úplne nových priestoroch, kde bude v nasledujúcich rokoch pracovať niekoľko stoviek zamestnancov na výrobe pohonných jednotiek pre e-Bike. Prvý elektromotor bol vyrobený 3.10.2023. Sme veľmi hrdí na celý tím a vynikajúcu kooperáciu naprieč celým závodom Bosch.

Koho hľadáme

Hľadáme šikovných zamestnancov - ľudí, ktorí sa posúvajú vpred s otvorenou mysľou a nápadmi, hľadajú nové možnosti a sú odhodlaní robiť svoju prácu čo najlepšie. Takých, ktorí zdieľajú naše hodnoty.

Čo ponúkame

...skvelú príležitosť byť súčasťou tímu od úplného začiatku spoločnosti. Možnosť kariérneho rastu, rôzne školenia či profesný rozvoj a prácu v stabilnej zahraničnej spoločnosti. Uchádzačom o prácu ponúkame príspevok na dopravu do zamestnania, mesačný - výkonnostný bonus či dochádzkový bonus.