BEZ TRANSFORMÁTORY
BEZ TRANSFORMÁTORY

Kto sme

Výroba transformátorov v našej spoločnosti začala v roku 1902 a trvá ďalej. Naše transformátory majú široké využitie ako napr. vo vodných a atómových elektrárňach, solárnych a veterných parkoch, priemyselných parkoch a v neposlednom rade i pre mestá a obce. Špecializujeme sa na zákazkovú výrovu. Sme slovenským lídrom vo výrobe transformátorov a zároveň patríme medzi významných regionálnych aj zahraničných dodávateľov.

Koho hľadáme

Hľadáme: - Technicky zdatného alebo technicky mysliaceho zamestnanca, ktorý má rád prácu vo výrobnej spoločnosti. - Zamestnanca, ktorý je inovatívny, kreatívny a je otvorený zmenám. - Realistického optimistu, na ktorého sa bude môcť nadriadený spoľahnúť. - Zamestnanca, ktorý sa bude spolupodieľať pri budovaní značky BEZ TRANSFORMÁTORY, a taktiež bude súčasťou pri dosahovaní spoločných výsledkov.

Čo ponúkame

Okrem benefitov vieme ponúknuť najmä: • Stabilitu - sme pôvodom slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí na našom trhu už takmer 120 rokov. Keďže sa pohybujeme v energetickom biznise, ani prípadné krízy na nás nemajú výrazný vplyv- veď svietiť sa bude stále :) • Štruktúru - máme 220 zamestnancov, takže fungujeme ako väčšia rodina a určite pre nás nebudeš jedným z davu. Okrem našej bratislavskej centrály má náš holding výrobné podniky i v Brne a Plzni. To Ti umožní odkonzultovať prípadné technické návrhy a smernice aj s ďalšími odborníkmi. • Profesionalitu - sme hrdí na našich silne technicky orientovaných kolegov. Je jedno či budeš pracovať vo výrobe alebo oddelení vývoja, všade nájdeš kolegov so strojárskym a technickým vzdelaním a znalosťou výkresovej dokumentácie. No a ak máš v pláne navýšiť si kvalifikáciu, radi s Tebou preberieme možnosti kariérneho rastu. • Svetovosť - pre zákazníkov vytvárame unikátne riešenia, ktoré oceňujú klienti na celom svete. Nemecko, Dánsko, Holandsko, Fínsko či ďaleká Kuba? Aj tam máme zákazníkov ochotných poskytnúť nám referencie. A ak máš technické vzdelanie a vieš dobre cudzie jazyky, na niektorých pozíciách budeš mať príležitosť navštíviť tieto krajiny. • Dostupnosť - si unavený večným státím v zápche v smere do centra Bratislavy? Naša výhodná poloha Ti umožní uniknúť z najfrekventovanejších dopravných uzlov a ušetriť cenný čas pre rodinu alebo záľuby.