Best Hotel Properties
Best Hotel Properties

Kto sme

Spoločnosť BHP, založená v roku 2009 investuje do prémiových a luxusných hotelov najmä v Európe. Každý hotel v unikátnej kolekcii BHP patrí medzi tzv. „trophy assets “– aktíva, ktoré svojou jedinečnosťou vytvárajú pridanú hodnotu nielen prevádzkovými výsledkami, ale aj svojou „trophy“rentou, teda hodnotou tvorenou unikátnosťou polohy či architektonickým riešením hotela. Od roku 2014 sa spoločnosť zameriava aj na spravovanie hotelových aktív pre tretie strany transformáciou niekoľkých hotelov z manažérskej zmluvy na franchising so špičkovými svetovými hotelovými operátormi ako Marriott, Hilton, IHG na prevádzkach hotelov Grand Hotel River Park a Luxury Collection Hotel Bratislava, Sheraton Hotel Bratislava, Crowne Plaza Hotel Bratislava, Double Tree by Hilton Košice a ZION Spa. Našou víziou je stať sa jednou z popredných spoločností v oblasti hotelového manažmentu v strednej Európe. Pracujeme s vášňou v snahe poskytnúť výnimočné, osobné a diferencované služby. Sledujeme trendy v technológiách a konceptoch služieb a radi ich implementujeme tak, aby sme nestratili náš zmysel pre tradičnú pohostinnosť.

Koho hľadáme

Hľadáme talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov, ktorí túžia zanechať stopu v hotelovom priemysle. Či už v servise: *čašníci * kuchári *recepční *chyžné *údržbári *umývači, alebo v oblasti eventov, rezervácii, financii, prevádzkového manažmentu a pod. Veríme, že záleží práve na ľuďoch. Veríme v leadership, synergiu a energický, motivovaný tím, v ktorom spolu pracujú vynikajúci ľudia. Rozdiely iných prijímame s rešpektom.

Čo ponúkame

Sme zamestnávateľ, ktorý ani v časoch pandémie / krízy neprepúšťal svojich zamestnancov. Našim zamestnancom ponúkame transparentné a férové pracovné a mzdové podmienky, podporené množstvom benefitov z našej benefitovej kafetérie. Ako finančného charakteru (rôzne bonusy vyplácané viac krát ročne), tak podporou množsta aktivít a podujatí. No najmä - svojich zamestnancov podporujeme v profesionálnom a osobnostnom raste cez náš jedinečný TALENT MANAGEMENT PROGRAM, kde má každý schopný zamestnanec príležitosť na naplnenie svojho potenciálu. Stať sa our shining star - does matter, where you are, čo voľne preložené znamená - zažiariť na svojom poste, nech je to v akéjkoľvek profesnej úrovni prevádzky. Vytváraním nástupníctva (shadow cabinet) ponúkame našim zamestnancom kariérnu perspektívu a zmysluplnú budúcnosť. Sme oddaný viac ako päťstočlenný tím, ktorý sa usiluje o to, aby každý z nás bol úspešný. Staráme sa o svojich kolegov, aby sa oni mohli starať o našich hostí a naše hotely.