AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s.
AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s.

Kto sme

Skupina AAA AUTO pôsobí na trhu už 25 rokov. V súčasnej dobe zaberá vedúce postavenie na trhu jazdených automobilov v strednej Európe. Na Slovensku má spoločnosť 13 pobočiek a stále rastieme … Ďalšou výhodou práce v AAA AUTO je dobrá perspektíva celého odvetvia do budúcnosti. Kvalitné a cenovo výhodné autá budú žiadané aj v ďalších rokoch, a tým je zabezpečená aj stabilita pracovných miest.

Koho hľadáme

Hľadáme biznisovo orientovaných ľudí, ktorí majú drive a vedia ho uplatniť v prospech firmy. Sme dynamický a otvorený kolektív, kde môžete nájsť svoje miesto ako predajca, výkupný technik, automechanik, pracovník leasingov aj ako pomocný pracovník.

Čo ponúkame

Našim zamestnancom umožňujeme pracovať v silnej a dynamickej spoločnosti, ktorá dokáže oceniť iniciatívu a dobré nápady. Chcete naštartovať čo najlepšie a rýchlo svoju kariéru? Veľa z našich súčasných manažérov začínalo svoje pôsobenie v AAA AUTO na základných pozíciách, kde sa vďaka svojej profesionalite a nasadeniu osvedčili a boli pri transparentnom hodnotiacom procese postupne povýšení.

Kde nás nájdete?