AAA Auto,Mototechna
AAA Auto,Mototechna

Kto sme

Skupina AAA AUTO pôsobí na trhu už 25 rokov. V súčasnej dobe zaberá vedúce postavenie na trhu jazdených automobilov v strednej Európe. Na Slovensku má spoločnosť 14 pobočiek a stále rastieme ... Ďalšou výhodou práce v AAA AUTO je dobrá perspektíva celého odvetvia do budúcnosti. Kvalitné a cenovo výhodné autá budú žiadané aj v ďalších rokoch, a tým je zabezpečená aj stabilita pracovných miest. Nie sme len firma, ale sme rodina. Na každom nám záleží a trávime spolu čas nielen v práci, ale aj mimo nej. Vládne tu naozaj uvoľnená firemná atmosféra, v ktorej si všetci tykáme, spoločne jazdíme na teambuildingy, usporadúvame workshopy, raňajky, večierky, lyžovačky, alebo ideme len tak na pivo. Navyše sme dog-friendly, takže svojho štvornohého parťáka môžete mať pri sebe každý deň. Ponúkame aj home-office a flexibilný pracovný čas. Skvelý mladý tím dopĺňa pohodové vedenie, s ktorým sa dá o všetkom hovoriť. Skvelý, vekovo rôznorodý tím dopĺňa pohodové vedenie, s ktorým sa dá o všetkom hovoriť.

Koho hľadáme

Predajcov, Výkupných technikov, Automechanikov, Administratívne posily, Pomocných pracovníkov. Prácu v AAA Auto nájdu uchádzači o biznisové, ale aj rôzne backoffisové pozície a to kvalifikovaný ľudia s praxou, ale aj absolventi.

Čo ponúkame

Neustále sa snžíme pracovať na nových benefitoch pre zamestnancov a udržovať pozitívnu firemnú kultúru. V AAA si všetci tykáme, čo tiež prispieva k otvorenej a uvoľnenej atmosfére. U nás máte možnosť kariérneho rastu, ako aj ďalšieho vzdelávania na všetkých pozíciách a to prostredníctvom profi teamu trénerov a tzv. "akadémii vzdelávania". Ocenenie našich zamestnancov je dôležité, preto si môžete užívať auto aj na súkromné účely alebo vám ho požičiame na dovolenku.