Auria Solutions Slovakia
Auria Solutions Slovakia

Kto sme

Sme popredným svetovým dodávateľom automobilových akustických a textilných riešení. Spoločnosť Auria nadväzuje na 150 ročnú tradíciu svojich zakladateľov – spoločností Shanghai Shenda Co., Ltd. a International Automotive Components (IAC). Prevádzkujeme 27 výrobných a 8 technických závodov v 10 krajinách a máme takmer 7 000 zamestnancov po celom svete.

Koho hľadáme

Máte skúsenosti v oblasti automotive? Ste proaktívny, ambiciózny, rád sa učíte nové veci? Máte schopnosť nachádzať nové riešenia a prichádzať s novými nápadmi? Motivuje Vás byť súčasťou tímu, ktorý rozbieha nový závod ? Potom hľadáme práve Vás na obsadenie voľných pozícií :
• Procesný inžinier
• Procesný technik
• Technik kvality

Čo ponúkame

V novootvorenom závode, z ktorého výrobky sú dodávané do podniku Jaguar / Land Rover v Nitre, ponúkame unikátnu príležitosť stať sa členom tímu, ktorý sfunkční výrobné zariadenia a dosiahne úroveň excelencie v presnosti a kvalite dodávok pre prestížneho odberateľa. Ponúkame pozitívne pracovné prostredie podporené možnosťou rýchleho profesionálneho i kariérneho rastu v rámci nadnárodnej spoločnosti.

Požiadavky na kandidáta

Jazykové znalosti a úroveň
Anglický jazyk – B1 (Mierne pokročilý)

Počítačové znalosti a úroveň
MS Office (excel, power point) – Pokročilý
CAD / CAM – Základy

Kde nás nájdete?