ANTIK Telecom, s.r.o.
ANTIK Telecom, s.r.o.

Kto sme

Spoločnosť ANTIK Telecom je najväčším nadregionálnym poskytovateľom internetu a triple-play služieb na Slovensku. Poskytuje služby domácnostiam aj firemnému sektoru. V priebehu rokov sme neustále pracovali na stále nových a vylepšených službách. V súčasnosti už v dvoch desiatkach miest a viac ako 140 obciach po celom Slovensku prevádzkujeme vlastnú sieť, prostredníctvom ktorej poskytujeme telekomunikačné služby - optické a bezdrôtové pripojenie k internetu, telefonovanie, satelitnú aj IP televíziu pre vyše 60 tisíc zákazníkov – domácnosti, firmy, školy aj verejné inštitúcie.

Koho hľadáme

Ako spoločnosť dlhoročne pôsobiaca na trhu si hľadáme nových šikovných kolegov do neustále sa rozširujúcich projektov. Ak Ti práca s počítačom nie je cudzia a máš chuť naučiť sa veľa nového, neváhaj a pošli nám svoj životopis. Aktuálne obsadzované pracovné pozície môžeš nájsť na: https://www.antik.sk/o-nas#kariera alebo https://www.profesia.sk/praca/antik-telecom/C24141

Čo ponúkame

Tešiť sa môžeš na dynamickú prácu a inšpiratívne projekty v nadregionálnej spoločnosti, kde sa nudiť nikdy nebudeš. Príjemný a mladý kolektív Ti každodennú prácu bude len uľahčovať.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk: a2

Počítačové znalosti

Microsoft Outlook: Pokročilý

Microsoft Excel: Pokročilý

Microsoft Word: Pokročilý

Internet: Pokročilý

C++: Pokročilý

PHP: Expert