AIESEC

Kto sme

AIESEC je globálna platforma pre mladých ľudí, ktorí sa chcú osobnostne a profesionálne rozvíjať. Sme apolitická, nezávislá nezisková organizácia riadená študentmi a čerstvými absolventmi vysokých škôl. Naši členovia sa zaujímajú o svetové problémy, líderstvo a manažment. AIESEC nediskriminuje na základe etnického pôvodu, pohlavia, sexuálnej orientácie, náboženstva alebo národného / sociálneho pôvodu. Od založenia sme zapojili do našich aktivít viac ako 1 000 000 mladých ľudí po celom svete.

Koho hľadáme

Hľadáme šikovných mladých ľudí, ktorí chcú na sebe pracovať a majú záujem vycestovať na zahraničnú stáž. Podmienkou je vek od 18 do 30 rokov a angličtina na komunikatívnej úrovni.

Čo ponúkame

Momentálne ponúkame 2 typy stáží: Global Volunteer a Global Talent. Global Volunteer je dobrovoľnícka stáž zameraná na osobnostný rozvoj jednotlivca a medzikultúrnu skúsenosť. Naše dobrovoľníke projekty existujú po celom svete a prispevajú k 17 Cieľom udržateľného rozvoja. Global Talent je profesionálna stáž vo firme zameraná na rozvoj kariéry jednotlivca v globálnom prostredí. Spolupracujeme s top partnermi ako napríklad Electrolux, Deutsche Post DHL Group, Accenture, TATA Consultancy Services alebo UCB.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk: b2