ADECCO Slovakia, s. r. o.
ADECCO Slovakia, s. r. o.

Kto sme

Spoločnosť Adecco pôsobí na Slovensku od roku 2002 a odvtedy vybudovala sieť deviatich pobočiek a onsite pracovísk po celej krajine. Poskytujeme kompletnú paletu služieb a profesionálny prístup ku našim klientom i ku kandidátom. ADECCO Slovakia je jedna z troch TOP personálnych spoločností pôsobiacich na slovenskom trhu (zdroj: the Slovak Spectator 2019). Adecco dokázalo, že je flexibilná a nezaujatá spoločnosť s rešpektom voči špecifickým vlastnostiam a požiadavkám slovenského trhu práce, pričom nepoľavila z kvality služieb. Ani po rokoch sme sa neodchýlili od svojej misie predvídať potreby klientov a dodržiavať najvyššie štandardy, ktoré zaručujú individuálne a efektívne riešenia.

Koho hľadáme

Hľadáme kandidátov s motiváciou zmeniť svoje súčasné zamestnanie a tiež absolventov a uchádzačov, ktorí hľadajú nové uplatnenie na pracovnom trhu. Požiadavky na kandidáta závisia vždy od konkrétnej pracovnej oblasti a ponuky, naši konzultanti Vám ochotne poskytnú bližšie informácie. Umiestňujeme uchádzačov na hlavný, čiastočný, brigádnicky ako aj dočasný pracovný pomer u našich klientov.

Čo ponúkame

Na dnešnom veľmi konkurenčnom trhu práce hľadajú spoločnosti zo všetkých odvetví zručných, kvalifikovaných a talentovaných ľudí. Preto je veľmi dôležité spojiť sa s personálnou agentúrou, ktorá pozná ľudí. Našou výhodou je nielen uľahčenie procesu vyhľadávania zamestnancov pre klientov, ale aj individuálny prístup ku kandidátom, teda uchádzačom o prácu. Kandidátom okrem spomínaného individuálneho prístupu pomáhame nájsť takú pracovnú ponuku, ktorá vyhovuje jeho požiadavkám. Tak isto s ním konzultujeme a podávame mu spätnú väzbu ohľadom jeho životopisu, jazykových zručností, alebo celkového procesu pohovoru.