Accenture
Accenture

Kto sme

Accenture je popredná globálna spoločnosť poskytujúca široké spektrum odborných služieb a riešení v oblasti strategických, konzultačných, digitálnych a technologických služieb a služieb v oblasti prevádzky podnikov. S viac ako 505,000 zamestnancami na celom svete poskytujeme služby klientom vo viac ako 120 krajinách. Na Slovensku pôsobíme už viac ako 25 rokov a zamestnávame 1.600 ľudí. www.accenture.sk

Koho hľadáme

Hľadáme špičkových absolventov univerzít do nášho tímu biznis a IT konzultantov. Juniorných a seniorných ITčkárov – programátorov, softvérových inžinierov, architektov či testerov (Java, .NET, C#, C++, Microsoft technológie, Oracle, SQL, PL/SQL, Siebel, Salesforce, SAP). Alebo ľudí ovládajúcich angličtinu a ďalší jazyk (nemecký, francúzsky, španielsky, holandský, poľský, japonský, čínsky a iné).

Čo ponúkame

Čerstvým absolventom, ako aj skúseným odborníkom ponúkame zaujímavú prácu pre renomované lokálne a medzinárodné firmy, ktoré hľadajú riešenia svojich podnikateľských výziev. Nájdete u nás vynikajúcich kolegov a skvelé medziľudské vzťahy, širokú paletu tréningov a vzdelávacích programov a atraktívne ohodnotenie. Rovnako budete mať možnosť nadobudnúť vysoko cenené pracovné skúsenosti, či zručnosti.

Jazykové znalosti

anglický: b2, c1, c2

nemecký: b2, c1, c2

iné: b1, b2, c1, c2