Accenture, s.r.o.
Accenture, s.r.o.

Kto sme

Accenture je popredná globálna spoločnosť poskytujúca široké spektrum odborných služieb a riešení v oblasti strategických, konzultačných, digitálnych a technologických služieb a služieb v oblasti prevádzky podnikov. So 720,000 zamestnancami na celom svete poskytujeme služby klientom vo viac ako 120 krajinách. Na Slovensku pôsobíme už takmer 30 rokov a zamestnávame viac než 2.200 ľudí.

Koho hľadáme

Hľadáme špičkových absolventov univerzít do nášho tímu biznis a IT konzultantov. Juniorných a seniorných ITčkárov: programátorov, softvérových inžinierov, architektov či testerov (Java, .NET, C#, C++, Microsoft technológie, ServiceNow, Oracle, SQL, PL/SQL, Siebel, Salesforce, SAP). Taktiež ľudí ovládajúcich angličtinu a ďalší jazyk (nemecký, francúzsky, španielsky, holandský, poľský, japonský, čínsky a iné).

Čo ponúkame

Čerstvým absolventom, ako aj skúseným odborníkom ponúkame zaujímavú prácu pre renomované lokálne a medzinárodné firmy, ktoré hľadajú riešenia svojich podnikateľských výziev. Nájdete u nás vynikajúcich kolegov a skvelé medziľudské vzťahy, širokú paletu tréningov a vzdelávacích programov či atraktívne ohodnotenie. Rovnako budete mať možnosť nadobudnúť vysoko cenené pracovné skúsenosti či zručnosti.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk: b1, b2, c1, c2