365.bank
365.bank

Kto sme

V 365ke sme v prvom rade ľudia, ktorí robia svoju prácu s radosťou a prinášajú na svetlo sveta nové inšpiratívne produkty a projekty. Spojili sme to najlepšie z oboch svetov – digitálneho aj fyzického a tvoríme tak inteligentnú banku, ktorú chceme používať každý deň aj my - modernú, otvorenú a s vlastným názorom. EKO máme v DNA, a preto bankujeme udržateľne – bez zbytočného papiera, plastu či uhlíkovej stopy. Sme totiž slovenská banka a záleží nám na prostredí, v ktorom žijeme.

Koho hľadáme

Hľadáme dnešných ľudí, odhodlaných robiť svoju prácu čo najlepšie. Takých, ktorí zdieľajú naše hodnoty, neboja sa povedať svoj názor nahlas a majú hlavu plnú zmysluplných nápadov. V 365ke sa na nič nehráme, vzájomne sa podporujeme a rešpektujeme. U nás to nie je o pozíciách či tituloch. V prvom rade je to o ľuďoch, ktorí 365-ku tvoria a ktorým ide o to, aby mohli Slovenky a Slováci na svoje peniaze myslieť menej. No a preto je u nás skrátka #RadosťPracovať.

Čo ponúkame

Chceme byť nielen bankou, ale aj priateľom, ktorý inšpiruje aj mimo sveta peňazí. Meníme slovenské bankovníctvo 365 dní v roku a staviame na transparentnosti, ľudskosti, inšpiratívnosti a zmysluplnosti. Chceme, aby sa naši kolegovia do práce naozaj tešili, preto máme kopec parádnych benefitov a odmien, ktoré môžu využívať počas práce ale aj vo voľnom čase, či už chcú rozvíjať telo, myseľ, dušu alebo pomáhať iným - je to len na nich.