speaker-info

Zuzana Kaňuchová

Riaditeľka korporátnej komunikácie pre CEE región (Henkel Slovensko, Henkel ČR a Henkel Magyarország)

Zuzana Kaňuchová od roku 2017 pracuje pre spoločnosť Henkel so zodpovednosťou za korporátnu komunikáciu pre Henkel Slovensko, Henkel ČR a Henkel Magyarország. Do Bratislavskej pobočky Henkel prišla z Košíc, kde od roku 2012 zastávala pozíciu špecialistky korporátnej komunikácie T-Systems Slovakia, patriaceho do koncernu Deutsche Telekom.

Vo svojej pozícii pôsobila aj ako šéfredaktorka interného časopisu TSSK NEWS, s ktorým vyhrala ocenenie Podnikové médium roka za grafickú stránku. Medzinárodné skúsenosti nadobudla na pozícii Assistant Maître D‘Hôtel v spoločnosti Seabourn. Po ukončení univerzity svoj talent rozvinula ako redaktorka Centrální redakcie Pražského denníka a online editorka portálu denik.cz. Vyštudovala odbor Masmediálne štúdiá na Prešovskej univerzite v Prešove. Hovorí plynule po anglicky. Medzi jej záujmy patrí gastro-turizmus, cestovanie, turistika, pohyb ako taký, fotografovanie, nové médiá, literatúra a divadlo.

Moje prednášky

(Ne)súď svojho zamestnávateľa podľa obalu

Zóna spoločenskej zodpovednosti

Zodpovedný prístup a aktivity firiem dnes vnímajú uchádzači o prácu oveľa viac, ako kedykoľvek predtým. Počas diskusie sa budeme so zástupcami vybraných firiem rozprávať o tom, ako sa snažia minimalizovať negatívny vplyv odpadu na životné prostredie, ale aj ako sa snažia motivovať svojich zamestnancov a zákazníkov k pozitívnej zmene. Diskusiou sprevádza Kristína Hudeková z CEEV […]

CSR Diskusia
Čítať viac