speaker-info

Zdenka Niková

Koučka & biznis mentorka

Zdenka Niková je koučka, biznis mentorka a spíkerka, ktorá využíva svoje viac ako 15-ročné manažérske skúsenosti z bankovníctva a poisťovníctva.

Okrem individuálnej práce so svojimi klientmi vedie semináre Instatný tímový koučing, Ako rozvíjať svoj biznis (v koučingu), Základy systemických intervencií v organizáciách a Ako budovať a rozvíjať svoju osobnú značku na sociálnych sieťach.

Pri svojej práci kladie dôraz na pragmatickosť riešení, udržateľnosť, efektívne využívanie a zdieľanie zdrojov, absolútnu kvalitu služieb a je známa tým, že nevlastní počítač a celý svoj biznis riadi a propaguje iba prostredníctvom mobilného telefónu. 🙃

Je tiež majiteľkou Apartmánov na Trojici v Banskej Štiavnici, ktoré získali ocenenie BigSEE Tourism Awards 2019 v kategórii Kreatívny príbeh a identita ako skúsenosť. Ak ste tam už boli alebo sleduje Zdenkine sociálne siete, viete, že v jej apartmánoch sa býva s láskou.

Moje prednášky

#Každý_z_nás_je_značka

Prednášková miestnosť

Koučka a mentorka Zdenka Niková bude rozprávať o tom, ako je možné aj pri radikálnej kariérnej zmene vo veku 40+ vybudovať svoju osobnú značku na sociálnych sieťach tak, aby prinášala nielen rozpoznatelnosť, ale najmä reálny biznis. Ako to vyzerá, keď je marketing autentický, rozlíšiteľný (a úspešný)? Ako osobnú propagáciu uchopiť, ak súčasťou podnikania sú úplne […]

Akčné ženy Inšpirácia Motivácia Success story
Čítať viac