speaker-info

Katarína Molnárová

ONLINE TORO consulting

Katka sa špecializuje na biznis konzultácie, navrhovanie online stratégií na mieru a budovanie interných digitálnych oddelení vo firmách. Je odborníčka na online výkonnostný marketing, financovanie online kampaní a jej prioritou je pomôcť biznisu rásť na internete. Je majiteľkou digitálnej agentúry ONLINE TORO consulting, spoluzakladateľkou ONLINE KLUBu a držiteľkou ocenenia Ežena roka. Katka pôsobila aj ako Google trénerka na Slovensku a je členkou Slovenskej aliancie pre inovatívnu ekonomiku – SAPIE. Okrem toho sa angažovala v mnohých vzdelávacích projektoch, ako sú školenia pre Google, semináre pre Hospodárske noviny a Stratégie, či Pricemania Academy.

Moje prednášky

Ako a prečo vytvoriť dobrý biznis plán?

Master Class

Mentoring = cesta k úspešnému podnikaniu

Master Class

Prečo mentoring môže pomôcť začínajúcim podnikateľom? Čo všetko mentoring obnáša? Konštruktívna kritika, skúsený pohľad na biznis a profesionálna podpora.

Podnikanie
Čítať viac

Začiatky podnikania – čo všetko znamená byť CEO

Hlavné pódium

Podnikanie nie je len o úspechu. Naopak. Vďaka podnikaniu si otestuješ, ako sa vieš poučiť zo svojich chýb a využiť ich v budúcnosti vo svoj prospech. Tiež zistíš, že CEO má oveľa viac funkcií ako tú, ktorú má na vizitke, a čo to vôbec byť CEO znamená.

Čítať viac