speaker-info

Eduard Winkler

Manažér najpopulárnejšieho Dota 2 tímu na Slovensku a v Čechách - Hippomaniacs a viceprezident Slovenskej asociácie elektronických športov.

Eduard Winkler patrí k najvýraznejším postavám slovenského e-športu. Od sponzorstvu tímu sa postupne prepracoval až k jeho manažovaniu a svojim koučovaním dokázal priniesť na slovenskú a českú scénu jednu z najlepších Dota 2 zostáv – Hippomaniacs. Spolu s tímom dosiahli výrazne medailové úspechy na domácom a zahraničnom e-športovom poli, ako titul Majstra Slovenskej republiky alebo víťazstvo na európskom finále World Cyber Games 2019. Momentálne pôsobí aj ako viceprezident Slovenskej asociácie elektronických športov a tréner národnej Dota 2 reprezentácie. So svojimi bohatými skúsenosťami zo zákulisia elektronického športu neustále zlepšuje domácu progaming scénu.

Moje prednášky

Život ako hra

Hlavné pódium

Patrí elektronický šport do kategórie tzv. “Future Jobs”? Ako reálne vyzerá život profesionálneho hráča a tímu, aké sú plusy a mínusy? Čo všetko obnáša hranie v tíme ? Stačí na úspech iba tvrdý tréning alebo je potrebné mať aj talent? Ako vyzerá zákulisie e-športu nielen z pohľadu hráča?

Inšpirácia Motivácia
Čítať viac