speaker-info

Daniela Schweizer

Jaguar Land Rover Slovakia

Daniela má vyše dvadsaťročné skúsenosti s prácou v odbore ľudských zdrojov. Pracovala v Heineken Slovensko a PSA Peugeot Citroen Trnava, kde zodpovedala za nábor, vzdelávanie a rozvoj zamestnancov. Po trinástich rokoch sa rozhodla vrátiť do rodnej Nitry a využiť bohaté skúseností s projektami na zelenej lúke. Je teda odborníčkou v nastavovaní a nastoľovaní procesov týkajúcich sa personálnej oblasti.
V rámci automobilky Jaguar Land Rover Slovakia je zodpovedná za nábor zamestnancov, od roku 2016 tu pracuje ako manažérka náboru.
Daniela vyštudovala Fakultu ekonomiky a manažmentu Slovenskej Poľnohospodárskej Univerzity v Nitre a aktuálne študuje psychológiu na Univerzite Komenského v Bratislave.

Moje prednášky

Jaguar Land Rover Slovensko pred spustením výroby

Hlavné pódium

Jaguar Land Rover v Nitre koncom tohto roka spúšťa sériovú výrobu nového Discovery. Aká bola cesta k spusteniu výroby a čo ešte firmu a jej zamestnancov čaká pred významným míľnikom?

Práca
Čítať viac

Jaguar Land Rover Slovensko pred spustením výroby

Hlavné pódium

Jaguar Land Rover v Nitre koncom tohto roka spúšťa sériovú výrobu nového Discovery. Aká bola cesta k spusteniu výroby a čo ešte firmu a jej zamestnancov čaká pred významným míľnikom.

Práca
Čítať viac