Slovak Telekom
Slovak Telekom

About us

Ako najväčší slovenský multimediálny operátor prinášame na telekomunikačný trh inovatívne riešenia, najnovšie technologické trendy a medzinárodné poznatky, aby sme uspokojili aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Informačné a komunikačné technológie sú našou doménou. Naše internetové systémy sú špičkou v rýchlosti a spoľahlivosti, vďaka ktorým zostávame všetci prepojení. 

Koho hľadáme

Pripojte sa spolu s nami k inovatívnym riešeniam, ktoré už dnes ľuďom umožňujú byť bližšie k digitálnemu svetu príležitostí. Hľadáme kolegov na naše predné línie: značkové predajne, zákaznícke linky, technická podpora, administratíva či technici, ktorí zariadenia pripájajú v jednotlivých domácnostiach. Hľadáme kolegov aj v oblastiach: Digital IT ((JAVA) Developers, Designers, IT Architects,...) Dáta (Big Data Engineers, Data Scientists, Data analysts, BI,...) IT Security (Cyber Security specialists, IT Security Architects, Pentesters,…) Technology (IT and network knowledge) ICT (Automotive, MSAC,…) A nesmieme zabudnúť ani na oblasti ako sú: Financie, HR, Legal, Marketing, Korporátna bezpečnosť, a ďalšie.

Čo ponúkame

- Smartphone: Vyberte si telefón a získajte naň kompenzáciu každé 3 roky až do výšky 900 € - Zamestnanecký paušál: Dátujte neobmedzene - Bonusy a odmeny: Šikovnosť sa cení! Navyše, ak sa bude dariť aj firme, máte šancu získať ročný bonus do výšky 15% - Flexibilná pracovná doba: Zvyčajne pracujeme office vs. home-office v pomere 50:50 - Relaxujte so 4 dňami osobného voľna navyše - Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne vám nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu. - Nadštandardná zdravotná starostlivosť: Dbajte o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu v našom zmluvnom zariadení. - Gastro karta: s príspevkom 4,50 € na každý pracovný deň - Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo, či so zľavami vďaka karte MultiSport karte - Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych - Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov - Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou - Pomoc pri životnej situácii: Podporíme vás jednorazovou finančnou pomocou pri nepriaznivej životnej situácii. - Dôchodkové sporenie: Pripravte sa na jeseň života s príspevkom na poistenie už po prvých 3 mesiacoch