Descartes Systems (Slovakia) s.r.o.
Descartes Systems (Slovakia) s.r.o.

About us

Descartes Systems Group je globálny líder v oblasti vývoja softvéru a poskytovania služieb v oblasti logistiky s 30 ročnou históriou pôsobenia v tejto oblasti. Descartes spája ľudí a technológie, ktoré hýbu svetom. Logistické technológie vyvinuté firmou sú základom riešení, ktoré dovoľujú viac ako 7000 našim zákazníkom zabezpečíť efektívnu dopravu tovaru medzi kontinentmi, partnermi alebo pobočkami bez ohľadu na to, či sa jedná o dopravu leteckú, námornú, železničnú alebo cestnú. Medzi hlavné oblasti ktorým sa venujeme patria: • Efektívna správa vozového parku - Plánovanie trás, mobilné aplikácie, telematika • Správa dodávateľského reťazca - Správa dopravcov a dopravných zmlúv, plánovanie, optimalizácia a sledovanie zásielok • Colné aplikácie - colné deklarácie, podpora colných skladov Firma má celosvetovo vyše 1 200 zamestnancov v pobočkách po celom svete (predovšetkým v Severnej Amerike a Európe) a centrálu v meste Waterloo (Kanada). Akcie firmy sú obchodované na americkej (NASDAQ) a kanadskej (TSX) burze. Našimi zákazníkmi sú aj najväčšie svetové firmy v oblasti logistiky: • DHL, Kuehne-Nagel, Panalpina, Schenker,... (špedícia) • Delta, American Airlines, Virgin Atlantic, Air Canada, British Airways,... (letecká doprava) • Maersk, Mol, Hanjin,... (lodná doprava) • Home Depot, Basf, Coca Cola, Hasbro, SAB Miller,... (výroba a predaj)

Koho hľadáme

Hľadáme developerov (.NET/C#, JAVA), testerov, supporťákov, či už juniorov alebo seniorov. Ak si absolvent všetko ťa naučíme, ak si senior radi sa poučíme od teba.

Čo ponúkame

Príjemné neformálne pracovné prostredie a mladý kolektív. Firemné akcie (chata, kapustnica). Účasť na technických konferenciách. Jazykové vzdelávanie (angličtina). Zdravotné voľno (sickdays). Možnosť občasnej práce z domu. Skúsenostiam zodpovedajúce a konkurenčné platové ohodnotenie.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk: b2