PROFESIA DAYS - PRACOVNÉ PRÍLEŽITOSTI A PORADENSTVO PRE KAŽDÉHO V CENTRE BRATISLAVY

13. ročník najväčšieho festivalu príležitostí na Slovensku sa tento rok vracia s novým konceptom, vďaka ktorému bude ľuďom bližšie než kedykoľvek predtým. Je postavený na otvorenej komunikácii medzi návštevníkom či návštevníčkou, zamestnávateľmi a odborníkmi z rôznych sfér.

 

Počas 16. – 17. mája 2023 premeníme Starú tržnicu v Bratislave na miesto plné inšpirácie s možnosťou otestovať a rozvíjať svoje zručnosti alebo nájsť svoje vysnívané uplatnenie. V atraktívnom priestore v centre, ktoré je dostupné pešo, mestskou i diaľkovou dopravou, čaká návštevníkov a návštevníčky 80 vystavovateľov z najrôznejších oblastí, profesijné poradenstvo aj nové životné príležitosti.

 

Novinkou na Profesia days je odstránenie bariér, ktoré sme započali zásadnou zmenou. Namiesto hlavného pódia nájdete v tržnici Skill sessions.

 

Tento rok opäť prinesieme i Skill Lab zónu, v ktorej si každý z návštevníkov môže otestovať či objaviť doposiaľ nepoznané zručnosti. A to bez ohľadu na vek, vzdelanie či zdravotné znevýhodnenie. V Skill Labe majú návštevníci možnosť inovatívne sa vzdelávať, integrovať s umelou inteligenciou či skúsiť nové technológie, ktoré prispievajú k rozvoju talentov v dobe Industry 4.0. Zistite svoje kvality a pripravenosť na budúce povolania, ktoré bude reflektovať to, v čo vynikáte.

 

 

 

Profesia days sú miestom, ktoré vám výrazne dopomôže zorientovať sa na trhu práce, otestuje vaše predpoklady a v neposlednom rade prinesie množstvo zaujímavých pracovných príležitostí.

Tešíme sa na vás v Starej tržnici už 16. a 17. mája!