SPRIEVODCA PROFESIA DAYS

Ako urobiť dobrý dojem na vystavovateľa

 

Dôkladnou prípravou a zvládnutými rozhovormi s vystavovateľmi tvoje úspešné ťaženie na Profesia days ani zďaleka nekončí. Festival nie je len o pracovných príležitostiach, ale aj o možnostiach vzdelávania, naberania nových zručností a inšpirácie.

 

Poď sa inšpirovať a motivovať

Na Profesia days nenájdeš hlavné pódium ani motivačné speeches. Miesto nich máme centrálne MÓLO, z ktorého si odnesieš mnoho inšpirácie do svojho profesijného života. Skúsený moderátor Oliver Jakubík bude v panelových diskusiách klásť otázky a hľadať s hosťami a hostkami odpovede na témy:

· Mentálne zdravie

· Mediálna bublina

· Zručnosti & talenty

· Inakosť v práci

 

Nechaj sa vtiahnuť do rozhovorov s osobnosťami, ktoré majú čo povedať v oblastiach, ktoré hýbu svetom práce súčasnosti.

Vzdelávanie je dôležité

 

Možno si len na začiatku svojej kariérnej cesty, možno ti chýba odvaha, možno sa chceš zlepšiť vo svojich zručnostiach a rozviť svoje talenty. Na Profesia days Žilina nájdeš 2 workshopové miestnosti, kde sa ti individuálne budú venovať personalisti, kouči a kvalitní ľudia z biznisu.

 

Vyber si z programu, ktorí sme šili na mieru:

· SKILL LAB pre ľudí, ktorí chcú svoje schopnosti zúročiť v prepojení s novými technológiami

· SKILL SESSION určená všetkým, ktorí chcú pracovať na rozvoji svojich talentov

 

Na workshopoch sa dozvieš, ako zlepšiť svoje CV, vyskúšaš si pohovor v angličtine, nemčine či francúzštine, predstavia ti ideálny profil kandidáta budúcnosti a zlepšíš si aj prezentačné zručnosti. Využi možnosti vzdelávania na Profesia days ako tréning pred rozhovorom s vystavovateľom.

 

Nezabudni na zábavu a relax

Práca ide ruka v ruke so životným balansom. Nájsť si čas seba a oddych je pre zamestnanca kľúčové. Ak sa po tom intenzívnom lovení práce a vzdelávaní budeš cítiť unavene, nezúfaj! Máme pre teba pripravené rôzne aktivity, kde sa môžeš zabaviť.

· Príď sa pozrieť na živé nahrávanie podcastu Sexuálna výchova

 

Náš sprievodca je na konci. Dúfame, že ti pomôže na tvojej ceste za vysnívanou prácou, do ktorej človek chodí s radosťou. Tešíme sa na teba na 3. ročníku Profesia days Žilina – 18. a 19. septembra od 10:00 do 19:00 v Dome odborov.