Miesto konania

Nivy Centrum, Mlynské nivy 5, Bratislava

Profesia days sme sa rozhodli ešte viac priblížiť návštevníkom. Pre tento unikátny projekt sme hľadali miesto s dostatočnou kapacitou, ktoré bude príjemným miesto na nájdenie si nového pracovné miesta alebo na načerpanie inšpirácie pre každého. Profesia days sa v roku 2022 v Bratislave uskutočnia v najmodernejšom multifunkčnom centre na Slovensku. Hostiť ich budú Nivy.

Že neviete kde to je? Trošku vám pomôžeme. Nivy centrum sa nachádzajú v Bratislave na ulici Mlynské nivy. Takmer v centre mesta. Vybrali sme si ich aj preto, že disponujú výbornou dopravnou dostupnosťou. Profesia days v roku 2022  budú dostupnejšie pre bratislavských i mimo bratislavských návštevníkov, keďže sa v Nivách nachádza aj autobusová stanica.

Pre potreby návštevníkov Nivy disponujú dostatočne veľkým parkoviskom, ale aj netradičnými eventovými priestormi, širokou ponukou služieb a dobrou možnosťou občerstvenia pre každého návštevníka. 

Kde v Nivách nájdete Profesia days

Profesia days sa budú konať na 2 poschodí v priestoroch označovaných aj ako Tržnica. Celkovo na ploche skoro 2000 m2, tak budete mať možnosť stretnúť tých najlepších zamestnávateľov ale i načerpať inšpiráciu a nové zručnosti.

Poeticky tak Tržnica v Nivách bude aj trhom práce. 

Pre najjednoduchší prístup sa nezabudnite zaregistrovať.

Aby ste nás jednoducho našli, tak si pozrite aj časť, ako sa ku nám dostanete.

Miesto konania

Nivy Centrum, Mlynské nivy 5A, 821 09 Bratislava

VIEW ALL Back