Miesto s ponukou príležitostí pre každého

12 rokov prinášame do Bratislavy, Košíc, Žiliny, Prahy a Brna najoblúbenejší festival pracovných príležitostí pod názvom Profesia days. Profesia days 2022 v Bratislave sú prehliadkou výnimočných zamestnávateľov so záujom o všetkých návštevníkov. 

Profesia days Bratislava sa zameriavajú na zručnosti návštevníkov. Celý koncept je pripravený tak, aby si každý návštevník mohol na podujatí svoje zručnosti otestovať, rozšíriť a dokonca aj uplatniť. 

Okrem možnosti stretnúť sa počas dvoch dní s budúcimi kolegami alebo aj šéfmi, ponúka aj pestrý sprievodný program. Na hlavnom stagei si môžeš vypočuť zaujímavé slovenské osobnosti, z prednáškových miestností si odnesieš cenné kariérne rady a z testovacích miestností zase bezplatný jazykový či IT certifikát.

Jednou z najvýraznejších noviniek tohto ročníka je zmena lokality. Nové útočisko pre Profesia days sme našli v priestorch v úplnom centre mesta. Chytiť sa svojej príležitosti budete môcť už 18. – 19. mája 2022 v Nivy centrum na Mlynských nivách v Bratlslave. 

Profesia days budú vzdialené od autobusovej stanice len 3 poschodia. Pripravili sme pre Vás aj dobré možnosti parkovania. Pouvažovať nad svojimi zručnosťami, či chytiť sa nových príležitosti tak budete mať počas obednej prestávky, alebo podvečerného nákupu, či čakania na spoj domov z práce, školy alebo i kultúry. 

Profesia days Bratislava organizuje spoločnosť Profesia, prevádzkovateľ najväčšieho slovenského jobportálu Profesia.sk. Vstup je zadarmo a vstupenka platí počas oboch dní konania festivalu príležitostí. 

 

Čo vás na Profesia days v Nivy čaká v skratke? 

77 vystavovateľov, ktorí vedia, že každý človek má svoje zručnosti.

2 dní inšpiratívnych prednášok na hlavnom pódiu

Skill Lab – priestov v ktorom budú mať prioritu vaše zručnosti