PROFESIA DAYS BRATISLAVA 2022

Novinky a aktuálne informácie

Spoznali sme výhercov Profesia days 2022

Čítať viac

Najlepší vystavovatelia Profesia days očami utajených uchádzačov

Čítať viac

Chcete vedieť prečo by ste mali byť na pohovore agentom zmeny? A prečo byť agentom zmeny v Tipose.

Čítať viac

Máte radi výzvy? Staňte sa súčasťou transformácie štátnej spoločnosti

Čítať viac

Profesia days sa vracajú do Bratislavy!

Po ročnej pauze spôsobenej pandémiou Covid-19 sa Profesia days vracajú do Bratislavy. Prinášame overený formát pracovného veľtrhu v kompletne novom šate. V nových priestoroch a s upraveným konceptom.

Čaká na Vás 80 vystavovateľov, obľúbené prednášky na hlavnom pódiu a nosná téma celého podujatia sú zručnosti. Sme totiž presvedčení, že práve zručnosti budú tým, čo bude v budúcnosti ešte viac ovplyvňovať úspech každého jedného z nás na trhu práce.  

 

Sleduj nás:

Adresa
Profesia, spol. s r. o.
Pribinova 19
811 09 Bratislava
Telefón a email
+421 2 33 00 67 90
vystava@profesia.sk
(Po-pia ; 9-17)

Kontaktný formulár

V zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. a Nariadenia (EÚ) 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom Profesia, spol. s r.o. Pribinova 19, Bratislava 811 09 IČO: 35800861 za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie so spoločnosťou Profesia spol. s r.o. Osobné údaje budú poskytuté tretím stranám na účely IT servisu. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia a údaje budú vymazané. Viac informácií o zásadách so spracovaním osobných údajov v spoločnosti Profesia, spol. s r.o.

SPRÁVA ODOSLANÁ!