VITAJTE NA PROFESIA DAYS BRATISLAVA

Už 11 rokov spolu s vami tvoríme najväčší a najnavštevovanejší festival príležitostí na Slovensku. Profesia days Bratislava spája zamestnávateľov a uchádzačov o pracovné príležitosti na jednom mieste. Je pre všetkých, ktorí hľadajú nových kolegov, prácu a pre tých, ktorí sa chcú inšpirovať úspešnými príbehmi slovenských osobností, alebo sa len chcú dozvedieť o trendoch na trhu práce, či otestovať si svoje zručnosti.


Väčšia výstavná plocha – až 10 000 m2


200+ výstavných miest pre váš väčší komfort

Stretnite špecialistov v tematických zónach

Aby sme vám sprostredkovali stretnutie s relevantnými uchádzačmi, vytvorili sme tematické zóny – ak hľadáte ITčkárov či absolventov, zóny sú tým miestom, kde ich nájdete. Každá zóna sa vyznačuje individuálnym prístupom – komunikáciu cielime na takých uchádzačov, ktorých potrebujete. Okrem stánkov poskytujú zóny aj priestor na odprezentovanie vašej spoločnosti prostredníctvom odborníkov a zaujímavých workshopov.

Referencie

TCHIBO SLOVENSKO s r.o.

Milo nás prekvapilo, že si nás cielene vybrali kandidáti, ktorí chcú pracovať v našich predajniach.

Veolia Energia Slovensko, a.s.

Veľmi dobrá organizácia, program, spíkri a atmosféra.

Swiss Re

Páčila sa nám rozmanitosť spoločností a celkovo to mohlo pôsobiť dobre na uchádzačov.

Kontaktný formulár

V zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. a Nariadenia (EÚ) 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom Profesia, spol. s r.o. Pribinova 19, Bratislava 811 09 IČO: 35800861 za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie so spoločnosťou Profesia spol. s r.o. Osobné údaje budú poskytuté tretím stranám na účely IT servisu. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia a údaje budú vymazané. Viac informácií o zásadách so spracovaním osobných údajov v spoločnosti Profesia, spol. s r.o.

SPRÁVA ODOSLANÁ!