Organizačné pokyny

1. Oficiálna otváracia doba Profesia days Bratislava na výstavisku Incheba Expo pre verejnosť:

• Streda, 6. 3. 2019 – 9:00 – 19:30
• Štvrtok, 7. 3. 2019 – 9:00 – 17:00

2. Prístup vystavovateľov na výstavisko pre registráciu a prípravu stánku:

• Utorok, 5. 3. 2019 – 10:00 – 18:00 – príprava stánku je možná len v tomto termíne
• Streda, 6. 3. 2019 – 07:00 – 09:00 – prístup na výstavisko. V prípade, že by prídete MHD alebo peši, prosíme o vstup cez zelenú bránu z Einsteinovej ulice a nie cez pokladne. Cez pokladne sa dostanete až od 9:00. V tento deň už nebude možné realizovať žiadne úpravy stánku a doobjednávať ďalšie služby.
• Štvrtok, 7. 3. 2019 – 07:30 – 9:00 – prístup na výstavisko
• Žiadame všetkých vystavovateľov, aby si prišli stánky v areáli Incheba Expo pripraviť v prípravný deň, aby sme tak predišli prípadným nezrovnalostiam. Potrebné je tiež si prevziať vystavovateľské a parkovacie kartičky, ktoré sú potrebné k vstupu na výstavisko vo výstavne dni.
• Parkovanie v areáli Incheba cez noc nie je povolené. Prosíme vás preto, aby ste premiestnili svoje vozidlá.

3. Demontáž výstavných stánkov je povolená výlučne vo štvrtok, 7. 3. 2019, a to v čase od 17:00 – 19:00.

4. Svoj stánok nájdete v pláne výstaviska tu.

5. Lepenie na steny stánkov je možné len semipermeabilným lepidlom alebo lepiacou gumou. Prosíme, nepoužívajte obojstranné pásky a po ukončení výstavy odstráňte nalepenú grafiku. Za každý poškodený panel bude účtovaných 150 eur.

6. Príjazd na podujatie je možný len zo strany Viedenskej cesty. Parkovanie pre vystavovateľov bude zabezpečené priamo pred hlavným vstupom do Incheby a pred halou B1 a B2 na terase.

7. Registrácia – po príjazde na výstavisko sa najprv registrujte v stánku Informácie, ktorý sa nachádza v priestoroch haly B1. Na tomto mieste od nás dostanete uvítací balíček, ktorý obsahuje:

• Preukaz vystavovateľa (bez preukazu sa nedá pohybovať po výstavisku)
• Parkovaciu kartu, ktorá bude viazaná na ŠPZ vystavovateľa
• Žetóny na obed + pásky na ruku, bez ktorej sa nedostanete do VIP zóny
• Fľašu na vodu, ktorú venovala spoločnosť IKEA

8. Raut pri príležitosti Profesia days Bratislava sa uskutoční v priestoroch INCHEBA EXPO po prvom dni konania festivalu, v stredu, 6. 3. o 20:00. Bude sa niesť vo folklórnej tematike, o občerstvenie sa postará Soupa, drink vám namieša Pernod Ricard a tešiť sa môžete na program v podaní FS Ekonóm. Prosím, potvrďte svoju účasť do štvrtka, 28. 2., prostredníctvom formulára, ktorý nájdete tu.

Dress code: akýkoľvek folklórny element (stuha, klobúk, pierko, či dokonca krpce).

9. Catering

Raňajky, obedy a olovrant formou samoobsluhy nájdete vo veľkej VIP časti v hale B2.

• Vodu si môžete doplniť do fľaše, ktorú dostanete pri registrácii kedykoľvek počas dňa na miestach vyznačených v pláne podujatia.
• Raňajky sa budú podávať od 9:00 do 10:30 a olovrant od 15:30 do 17:00 (iba v prvý deň). Vybrať si môžete zo širokej ponuky jedál, ovocia i zeleniny od slovenských farmárov.
• Obedy sa budú podávať od 11:00 do 14:30. Vybrať si môžete z ponuky dodávateľov podľa chuti a nálady – Soupa, Thali, Nomad, Račiansky dvor, Regal Burger. Stačí si len vybrať a žetón, ktorý dostanete pri registrácii odovzdať príslušnému stánku s jedlom.
• K dispozícii tiež bude menšia VIP časť v hale B1 a kaviarne, kde sa budete môcť občerstviť, prípadne sa nerušene porozprávať so svojím kandidátom.
• Na podujatí tiež nájdete niekoľko triediacich stanovísk a nádob pre správne triedenie vzniknutého odpadu.

10. WIFI pripojenie

V celom priestore bude k dispozícii wifi. Prosíme vystavovateľov, aby si nevytvárali vlastné hotspoty, ktoré by spôsobovali rušenie siete pre vystavovateľov.

Wifi sieť (SSID): Profesiadays2019
Heslo: Pr0f3siaBA19

11. Výstavný stánok

V rámci 10. ročníka Profesia days Bratislava je našou snahou predísť vzniku zbytočného odpadu, ten vzniknutý správne triediť, využívať alternatívne zdroje ako recyklovaný papier, perá či odznaky. Klasické plastové perá preto, v rámci možností, skúste nahradiť tými z recyklovateľných materiálov, letáky môžete rovnako vytlačiť na recyklovaný papier, či tieto informácie uchádzačom predať formou osobného rozhovoru na podujatí.

V prípade, že máte záujem o ďalšie zviditeľnenie vášho výstavného miesta, napr. formou beach flagov, ide o propagáciu nad rámec spolupráce. Kontaktujte preto, prosím, vášho account manažéra. Prosíme tiež, aby ste na účel propagácie dodržiavali presne vymedzený priestor vášho výstavného miesta.

V prípade akýchkoľvek otázok, kontaktujte, prosím, svojho account manažéra.