INFORMÁCIE PRE VYSTAVOVATEĽOV

Hľadáte si budúcich kolegov alebo chcete posilniť pozitívne povedomie o vašej spoločnosti? Už 10 rokov vám prinášame túto možnosť na Profesia days Bratislava. Oslávte to s nami na Festivale príležitostí, ktorý bude plný nápadov, slovenských projektov a osobností na svetovej úrovni a šikovných ľudí hľadajúcich rôzne príležitosti.


Väčšia výstavná plocha – až 10 000 m2


200+ výstavných miest pre váš väčší komfort

Festival príležitostí Profesia days vám poskytne viac výstavného priestoru pre vaše stánky, ale aj nápady, ako pracovať s návštevníkmi. Zväčšili sme aj priestor pre váš oddych vo VIP zóne.


Zóna príležitostí

Hľadáte nových kolegov? Chcete posilniť vizibilitu značky? Vystavujte medzi spoločnosťami z oblasti výroby, administratívy, retailu a ďalších.


Ostrov mladých talentov

Lovíte vo vodách čerstvých absolventov, študentov a talentov? Ostrov mladých talentov sa stane tým správnym miestom pre vás.


Ostrov kreativity a marketingu

Kreatívci, dizajnéri alebo online špecialisti – na tomto mieste môžete svojou ponukou a príležitosťami zaujať práve ich.


Ostrov spoločenskej zodpovednosti

Ste firma, ktorá môže svojím prístupom k spoločenskej zodpovednosti inšpirovať ďalšie? Hľadáme práve vás.

Ostrov technológií a IT

Máte zaujímavú appku, hru či technológiu, ktorou chcete zaujať? Alebo rozširujete váš tím programátorov či IT špecialistov? Využite priestor ostrova technológií a IT.

Ostrov zdravia

Ste firma, ktorá svojim zamestnancov v rámci benefitov poskytuje aj pohybové aktivity či zdravé potraviny? Na tomto ostrove budete „varený – pečený“!

Ostrov podnikania

Ostrov podnikania je miestom pre dobré nápady, startupy, začínajúcich podnikateľov alebo inšpiratívne podnikateľské príbehy. Ste jednými z nich? Ozvite sa nám!

Buďte pri tom!

Staňte sa súčasťou zóny či špecializovaného ostrova! Súčasťou vybraných budú aj workshopy.

CHCEM VYSTAVOVAŤ

Referencie

TCHIBO SLOVENSKO s r.o.

Milo nás prekvapilo, že si nás cielene vybrali kandidáti, ktorí chcú pracovať v našich predajniach.

Veolia Energia Slovensko, a.s.

Veľmi dobrá organizácia, program, spíkri a atmosféra.

Swiss Re

Páčila sa nám rozmanitosť spoločností a celkovo to mohlo pôsobiť dobre na uchádzačov.