Zóna príležitostí

Nájdi pracovné príležitosti a motiváciu pre svoj rozvoj!

Chceš byť v skutočnom centre diania? V Zóne príležitostí nájdeš zahraničných a domácich vystavovateľov z najrôznejších odvetví, top spíkrov na hlavnom pódiu, prednáškové a testovacie miestnosti i priestor na oddych a zábavu. V najväčšej zóne veľtrhu získaš kompletné poradenstvo – od zodpovedania tvojich otázok cez pomoc so životopisom, motivačným listom a dobré rady, ako uspieť na pohovore.

V zóne ťa čaká

Hlavné pódium

Rozhlasový moderátor, ktorý „roastuje“ našich politikov, radkyňa prezidenta aj cestovateľská blogerka. Top spíkri a motivátori z najrôznejších odvetví budú počas dvoch dní rozprávať o svojej ceste za úspechom. Príď sa inšpirovať a nakopnúť k tým správnym rozhodnutiam zmeniť svoj život. Pozri program a mená rečníkov.

Master Class

Chceš byť o krok vpred pred ostatnými? Prednášky a workshopy v Master Class sú primárne zamerané na rozvoj soft skills, online marketing a online podnikanie. Zisti, prečo je dôležite komunikovať a tvoriť obsah na Youtube, ako sa na svet pozerajú podnikatelia, či ako skrotiť trému pred pohovorom.

Prednášková miestnosť Profesia

Máš stres z pohovorov? Chceš vedieť, ako napísať CV, ktoré vynikne medzi ostatnými, a aký plat si vypýtať? V prednáškovej miestnosti Profesia ťa skúsení odborníci prevedú svetom hľadania práce, vysvetlia, kde kandidáti robia najčastejšie chyby a dajú ti rôzne rady, ako získať prácu, v ktorej budeš spokojný.

Testovanie

Nie si si istý svojou úrovňou cudzieho jazyka či ovládania Excelu? Otestuj sa z angličtiny a digitálnych zručností a získaj certifikát, s ktorým môžeš vyraziť medzi zamestnávateľov. Zároveň tiež môžeš využiť osobnostné testovanie, ktoré ti napovie, čo sú tvoje silné stránky a na akú prácu sa najlepšie hodíš. Zistiť viac.

Modelové pohovory

Jeden z najčastejších dôvodov, pre ktorý sa ľudia boja opustiť neobľúbené zamestnanie, je vraj stres z pohovoru. Príď si ho vyskúšať „nanečisto“ a skúsení HR odborníci spoločnosti Grafton ti poradia, kde robíš chyby, a ako sa na ten skutočný pohovor čo najlepšie pripraviť.

 

V ZÓNE NÁJDEŠ TÝCHTO VYSTAVOVATEĽOV: