Podnikaj

Buď sám sebe šéfom!

Máš nejaký koníček alebo nápad, na ktorom chceš zarábať? Túžiš byť sám sebe pánom a rozbehnúť vlastný biznis? Nezostaň len pri snívaní, ale urob niečo pre svoju budúcnosť! Zóna Podnikaj je miesto, kde nestretneš teóriu, ale reálne príklady z praxe plné odvahy, odhodlania a šťastných koncov. Príď si vypočuť podnetné príbehy úspešných biznismenov, inšpiruj sa a poraď sa s tými, ktorí žijú svoj podnikateľský sen.

V zóne ťa čaká

Burgre!

Bratia Lukáš a Patrik začali s rýchlym občerstvením v pojazdnom stánku, dnes majú úspešnú kamennú prevádzku v Nitre a biznis so street foodom rozbiehajú aj v Bratislave. Zastav sa v stánku Bearded Brothers a okrem poctivého burgru z mäsa z domáceho chovu si vypýtaj aj radu, ako začať úspešne podnikať.

Made in Slovakia

Ručne šité topánky zo Slovenska? Spoznaj príbeh ZDA Partizánske, ktorý sa začal písať už v roku 1948! Porozprávaj sa ľuďmi z firmy o ich podnikaní a zisti, čo stojí za ich dlhoročným úspechom. A ako darček si odnes koženú kľúčenku z ich dielne.

Masáže

Iveta s manželom vytvorili malý masérsky salón v centre Žiliny a dnes vo vlastnej spoločnosti Poctivé masáže do firiem zamestnávajú niekoľko skvelých masérov v štyroch slovenských mestách. Príď sa k nim uvoľniť a pohovoriť si o podnikaní na Slovensku.

Virtuálny svet

Odpútaj sa nachvíľu od života okolo seba a vstúp do celkom nových svetov. Vyskúšaj si virtuálnu realitu od spoločnosti VRBA na vlastnej koži! Je jedno, či máš 7 alebo 70 rokov, hrať sa je jednochušie, ako si myslíš! A nezabudni zobrať aj kamošov.

Buchty!

Plnené domácim slivkovým lekvárom, či tvarohom, ale aj na slano s bryndzou a slaninkou. Mňam! Majiteľ Buchtárne prišiel s nápadom oživiť jedlo nášho detstva a úspešne s ním podniká. Príď ochutnať a vypýtaj si radu, ak chceš v gastre pracovať aj ty.

Práca v domácnosti

Domelia je najväčší portál s inzerciou prác v domácnosti na Slovensku. Jeho cieľom je spájať rodiny s overenými poskytovateľmi služieb v oblasti opatrovania detí, starostlivosti o seniorov, upratovania či doučovania. Objav možnosti, ktoré ti práca v domácnosti ponúka!

 

Kefky

Ručne opracované, eco-friendly a každá, ktorú si kúpiš, prispeje neziskovým projektom, ktoré reálne menia aj tvoje okolie k lepšiemu. Zakladateľ Ecoheart má len 27 rokov, ale pred sebou veľké plány. Opýtaj sa ho, ako si splniť svoj podnikateľský sen

Šperky

Na Slovensku existuje množstvo značiek, ktoré tvoria ručne vyrábané šperky a módne doplnky. Dá sa tým u nás uživiť? Opýtajte sa majiteliek značiek SAFRON a JOKOU. Dajú vám návod, ako premeniť svoje sny na skutočnosť.

 

V ZÓNE NÁJDEŠ TÝCHTO VYSTAVOVATEĽOV: