IT

Pohni svetom informačných technológií!

Kódy, appky, gaming – je toto tiež tvoj svet? Potom určite navštív zónu IT. Čaká na teba Code Aréna, gaming zóna, odborné workshopy pre začiatočníkov i pokročilých a top vystavovatelia. Hraj sa, experimentuj a nájdi zamestnávateľov, s ktorými je radosť tvoriť spoločne technologický svet. 

 

V zóne ťa čaká

Code Aréna

Videl si už IT špecialistov zápasiť v ringu? Prvý deň veľtrhu bude venovaný „IT fightu“, v ktorom budú programátori naživo kódovať webstránky podľa zadania v HTML a CSS. Na externom monitore môžeš sledovať ich kód aj progres webov. Moderuje Roman „Yablko“ Hraška. Pozor! Zapojiť sa oplatí, cena pre víťaza je virtuálna realita od partnera Code Arény – ProHR. Pozri program Code Arény.

Learn2Code workshopy

Úspešný slovenský vzdelávací startup prinesie do zóny sériu prednášok a workshopov z oblastí grafika, programovanie, online marketing a fotografovanie. Ak chceš vedieť, či je testovanie webstránok a aplikácií nevyhnutné, PHP mŕtva technológia, ako začať fotiť na zrkadlovke, či ako si vytvoriť vlastnú vizitku, si na správnej adrese. Pozri program workshopov.

Gaming by Y-games

Druhý deň bude patriť všetkým vášnivým hráčom. Si fanúšikom Counter-Strike alebo Hard Stone? Ak si myslíš, že si v týchto počítačových hrách lepší ako ostatní, zapoj sa do gaming nakladačky a hraj o Xbox od partnera Microsoft!

 

Live coding hudby

Miro Beka z Learn2Code robí hudbu netradičným hudobným nástrojom. On ju totiž programuje v Pythone. Že nechápeš? Ani my! Tak sa zastav 28. februára o 16:00 v Code Aréne zóny IT a príď to zažiť a počuť naživo!

Stolný futbal

A máme niečo aj pre fanúšikov futbalu. Ak si fanúšik rýchlych loptičiek, na Profesia days ťa v zónach IT, Absolventi a Fun čakajú profesionálne stolné futbaly od firmy Rosengart. Vezmi kamošov a kamošky do zóny IT a ukáž im, čo v tebe je. 

Odborný partner zóny