Absolventi

Naštartuj svoju budúcnosť po škole!

Študentské roky sa ti krátia alebo máš už školu za sebou? Nepoznáš pracovný trh a hľadáš svoju štartovaciu pozíciu? Neseď zbytočne doma a nestrácaj čas navštevovaním úradov práce. Objav svoje šance na Profesia days! Nevadí, že nemáš dostatok skúseností – na veľtrhu stretneš zamestnávateľov, ktorí hľadajú práve absolventov. Ak ešte nevieš, čo chceš robiť, príď si k nám po radu, usmerníme ťa. Začni naberať skúsenosti a naštartuj svoju budúcnosť v zóne Absolventi!

V zóne ťa čaká

Neziskové organizácie

Chceš pracovnú skúsenosť, ktorá ťa nielen veľa naučí, ale má pozitívny dopad na spoločnosť? Navštív neziskovky LEAF, Teach for Slovakia či Slovensko.Digital, ktoré okrem pracovných pozícií, stáží a dobrovoľníctva ponúkajú možnosti osobnostného rastu a vzdelávania. 

Športová zóna

Príď si popri hľadaní práce mentálne oddýchnuť a trochu pretiahnuť kostru do športovej zóny Decathlon. Nájdeš v nej bežecký pás, eliptický rotoped, kettlebely, činky, trampolínu aj bedminton a zistíš, ako sa dá postaviť pingpongový stôl len za 1 minútu!

Virtuálna realita

Keď je život naokolo nuda, treba vyskúšať ten virtuálny! Vyskúšaj si najobľúbenejšiu súčasnú technologickú hračku, ktorú na Profesia days prinesie firma ON Semiconductor Slovakia.

 

 

Stolný futbal

Ak si fanúšik rýchlych loptičiek, na Profesia days ťa v zónach Absolventi, IT a Fun čakajú profesionálne stolné futbaly od firmy Rosengart. Tak precvič poriadne zápästie a ukáž, čo v tebe je!

Xbox

V zóne sa zabavia aj nadšenci herných konzol. Zastav sa s partiou pri Xboxoch od spoločnosti Microsoft a zahraj si svoje obľúbené kúsky. Naber novú energiu na hľadanie svojej prvej práce či stáže.

Hlavný partner zóny

V ZÓNE NÁJDEŠ TÝCHTO VYSTAVOVATEĽOV: