Často kladené otázky

Je podujatie pre návštevníkov zadarmo?

Cieľom Profesia days je pomáhať ľuďom pri hľadaní nových príležitostí, preto je vstup pre všetkých zadarmo. Je ale potrebné sa zaregistrovať, aby si získal/-a vstupenku.

Je registrácia na podujatie potrebná?

Áno, registrácia je potrebná. Bez platnej vstupenky nebude návštevníkovi umožnený vstup na podujatie. Ak vyplníš všetky informácie pri registrácii, si zaradený/-á do súťaže skvelé ceny. Podmienky súťaže nájdeš tu

Môžem sa zaregistrovať aj na mieste podujatia?

Áno, môžeš. Ale trochu ťa to zdrží. Preto odporúčame zaregistrovať sa pred podujatím.

Ako sa dostanem na podujatie?

Festival príležitostí Profesia days sa uskutoční v priestoroch Incheba Expo Bratislava. Na zastávku Aupark ťa odvezie autobus č. 50, 80, 83, 84, 91, 93, 94, 191 a 901. Na zastávku Eisteinova ťa odvezie autobus č. 80, 88, 92, 192 a 901.

Cestovný poriadok mestskej hromadnej dopravy si môžeš pozrieť tu.  

Cestuješ do Bratislavy vlakom z iného mesta?

Keď dorazíš na hlavnú železničnú stanicu, ideálnym dopravným spojením na výstavisko je autobus č. 93. Tento priamy spoj ťa odvezie na zastávku Aupark (4 zastávky, 7 minút).  Na transfer ti bude stačiť zakúpiť si 15-minútový cestovný lístok v hodnote 0,70 €, alebo zľavnený za 0,35 €. Peší presun medzi zastávkou Aupark a výstaviskom trvá približne 5 minút. 

Cestuješ do Bratislavy autobusom z iného mesta?

Z autobusovej stanice Mlynské nivy ťa na výstavisko odvezie autobus č. 50 na zastávku Aupark (4 zastávky, 8 minút). Na transfer ti bude stačiť zakúpiť si 15-minútový cestovný lístok v hodnote 0,70 €, alebo zľavnený za 0,35 €. Peší presun medzi zastávkou Aupark a výstaviskom trvá približne 5 minút.

Linka č. 88 ťa odvezie na zastávku Einsteinova (14 zastávok, 21 minút). V prípade využitia tohto spoja si zakúp 30-minútový cestovný lístok v hodnote 0,90 €, prípadne zľavnený za 0,45€.

Aké firmy budú ponúkať pracovné či vzdelávacie príležitosti?

Vystavovať bude množstvo zamestnávateľov. Ide o menšie i väčšie spoločnosti, ktoré hľadajú nových kolegov v oblastiach ako IT, výroba, obchod, marketing, administratíva a ďalších alebo poskytujú vzdelávanie, poradenstvo či certifikáty. Zoznam firiem nájdeš tu.

V ktoré dni sa festival príležitostí uskutoční?

Profesia days sa uskutočnia 6. 3. 2019 od 09:00 do 19:30 a 7. 3. 2019 od 9:00 do 17:00. 

Dá sa pri budove parkovať?

V rámci areálu Incheba Expo Bratislava je k dispozícii platené parkovisko. Pohodlne sa však dopravíš linkou MHD. 

Čo všetko môžem na podujatí robiť?

Okrem pestrej ponuky pracovných príležitostí na podujatí nájdeš rôzne formy vzdelávania (IT, jazykové a osobnostné testovanie), poradenstvo (od prípravy CV až po poradenstvo v podnikaní), tematické ostrovy príležitostí (marketing, podnikanie, CSR, IT, pre mladé talenty, zdravie) s workshopmi, inšpiratívnych slovenských spíkrov na pódiách a mnoho ďalšieho. 

Kto organizuje podujatie Profesia days Bratislava?

Festival príležitostí organizuje spoločnosť Profesia, ktorá prevádzkuje najväčší pracovný portál na Slovensku, Profesia.sk, kde sa môžeš informovať o voľných pracovných pozíciách doma aj v zahraničí.

Miesto konania

Incheba Expo Bratislava 

Viedenská cesta 3-7

851 01 Bratislava

Incheba Expo Bratislava

VIEW ALL Back